reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Moi rodzice jak im tylko powiedziałam, że jestem w ciąży to się strasznie ucieszyli. Ponieważ mieszkają w Polsce to powiedziałam im przez telefon najpierw Tacie, bo Mama była w pracy. On akurat stał z sąsiadami na dworze i jak mu powiedziałam, to krzyczał na całe gardło do wszystkich, że będzie dziadkiem. Mama się popłakała ze szczęścia, ale za to u mojego P jak powiedział, to jego Tata powiedział jakoś że musimy dać radę. Jego Mama zaczęła marudzić że się prawie nie znamy, że ślubu nie mamy, a to nie po katolicku, więc jej tylko powiedziałam, że antykoncepcja też jest nie po katolicku, ale na drugi dzień jak jej szok minął to zaczęła się cieszyć i ma nadzieje że będzie wnuczka!!!! Znowu wbrew mi bo ja chcę chłopaka!!!
 
reklama
Dziewczyny nie odzywałam się dawno, bo czekałam na rozwój sytuacji. Dzisiaj już wiem, że nie dla mnie szczęśliwy maj przyszłego roku. Wam jednak życzę donoszenia szczęśliwie swoich skarbów.

Powodzenia
 
zjola bardzo mi przykro:-:)-(Na prawdę:-(Możesz napisać co się stało i który to był tydzień czy nie chcesz o tym mówić?:-(Tym bardziej przykre,że to już drugi Aniołeczek w tym roku:-(Współczuję...Dla Twoich Aniołków
[*]
[*]
Edit: Już doczytałam,puste jajo płodowe:-(i 9 tydzień:-(Jeszcze raz powtarzam,bardzo mi przykro i życzę powodzenia w następnym staranku (i oby to nie było 5 czy 6 jak Ci lekarz powiedział,ale jak najszybciej)Trzymam kciuki&&&
 
Ostatnia edycja:
Moi rodzice jak im tylko powiedziałam, że jestem w ciąży to się strasznie ucieszyli. Ponieważ mieszkają w Polsce to powiedziałam im przez telefon najpierw Tacie, bo Mama była w pracy. On akurat stał z sąsiadami na dworze i jak mu powiedziałam, to krzyczał na całe gardło do wszystkich, że będzie dziadkiem. Mama się popłakała ze szczęścia, ale za to u mojego P jak powiedział, to jego Tata powiedział jakoś że musimy dać radę. Jego Mama zaczęła marudzić że się prawie nie znamy, że ślubu nie mamy, a to nie po katolicku, więc jej tylko powiedziałam, że antykoncepcja też jest nie po katolicku, ale na drugi dzień jak jej szok minął to zaczęła się cieszyć i ma nadzieje że będzie wnuczka!!!! Znowu wbrew mi bo ja chcę chłopaka!!!
a można wiedzieć ile z sobą jestreście???
u mnie to już 2 dziecko i też nie mieliśmy ślubu;-) fakt że czekaliśmy na ten dzień i wszystko było już ustalone od marca, ale jak zaszłam w drugą ciążę byłam nadal panną:-p

Dziewczyny nie odzywałam się dawno, bo czekałam na rozwój sytuacji. Dzisiaj już wiem, że nie dla mnie szczęśliwy maj przyszłego roku. Wam jednak życzę donoszenia szczęśliwie swoich skarbów.

Powodzenia

oj zjola tak mi przykro :-(
[*]
[*]
masm nadzieję że następne starania będą pomyślne....
trzymaj się kochana i nie ma co się poddawać....
 
reklama
witam dziewczyny , sorki że jeszcze nie dopisałam ostatnich zgłoszeń do listy , ale mamy trochę zamieszanie na moderatorni.. i nie mam głowy do tego:sorry:

postaram się jak najszybciej w wolnym czasie to zrobić:tak:


co dziś w planach??
u nas święto kilka dni.. takż eja siedze w domu sama.. a D w pracy do nocy siedzi....
nuuuudy...
macie jakiś pomysł na nudę???:-ppoza kompem i tv:sorry:
 
Do góry