reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witajcie :)
Jak tam samopoczucie dzisiaj?? U mnie standardowo czyli mdłości. Ale może wieczorem przejdzie. Siedzę w pracy i jakoś nic mi się nie chcę ale dzisiaj już piątek także jutro weekend :)
 
Dziewczyny !
Macie fajnie ze możecie pracować...
ja mam takie mdłości że od miesiąca jestem już na L4
dodam że zaczęły mi się tydzień temu masakryczne bóle głowy!!!
I jak tu wrócić do pracy ???

Ech....

pozdrawiam Was serdecznie:-)
 
Witam wszystkie nowe majóweczki!!

Ja również praktycznie nie mam żadnych dolegliwości ciążowych, tylko rano jak czegoś nie zjem to trochę mnie mdli,a tak to wszystko ok.

Życzę miłego dzionka:)
 
Cze laseczki:-D
M przez 2 dni wisiał na kompie i nie miałam szans się dopchać:wściekła/y:
Właśnie jem śniadanko(spagetti i jajka na twardo:-D) i postanowiłam do Was zajrzeć.

Chcecie usłyszeć tekst stulecia?????
Moja teściowa jak jej mój M powiedział o ciąży odpowiedziała cytuję
"POWINIENEŚ SIĘ WYKASTROWAĆ":szok: Mówi to matka jedynaka:szok::szok:
 
hehe poziomki dobra jest Twoja teściowa :-D
jak my powiedzieliśmy mojej mamie że już będzie miała sóstego wnuka...
to się ucieszyła i mówi że czeka jeszcze na dzieci od mojego brata:rofl2: bo on jeszcze nie ma:-p heheh
my to się smiejejy że będzie rekordzistką w tak młodym wieku:-D
 
Hej:happy2:
Ja dzisiaj 2 razy wymiotowałam ale na razie jest w miarę dobrze:baffled:

Zanka ja jakiś czas temu miałam bóle głowy, że 2 tygodnie non stop leżałam w łóżku:-( Teraz też mnie pobolewa ale w porównaniu do tego co było mogę funkcjonować;-)
 
VIKamciaG to chyba jesteśmy z jednego rejonu, ja też mieszkam w konińskim :tak:
A co do mojego samopoczucia-ja dziś pierwszy raz rano wymiotowałam-normalnie nie miałam czym,ale zrobiło mi się momentalnie duszno i niedobrze i wisiałam nad sedesem :crazy:
Moja 3-latka wciąż mnie wypytuje kiedy urodzę jej braciszka albo siostrzyczkę,bo ona chce się opiekować,dawać mleczko itp.:sorry2: Dziś powiedziała do mnie cytuję :"możesz już otworzyć brzuszek?":blink:
A co do reakcji teściowej poziomki - nie martw się, ja miałam podobną reakcję ale u mojego bezdzietnego najstarszego brata. Jak mu wysłałam sms,że znowu zostanie wujkiem to zamiast gratulacji otrzymałam "TYLKO NIE TO!!!!" :szok:
 
reklama
Do góry