reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Marzenka ja to bym TZ chętnie pościskała ale za "coś innego" a nie za rękę :-D:-D:-D

Kamcia też tak trzymałam ubranka, w końcu po 9 latach się pozbyłam a chwilę potem byłam w ciąży :-p

Jolek argument jest, Jelp jest droższy :-p

Poziomki spontan poród to się chyba tobie szykuje :-p:-D I chyba zaraz jak będziemy tak rżeć :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
No kurde mój M ma większe pojęcie niż ja dlatego ostatnio jego na zakupy zabieram. Różnicą w cenie go nie przekonam.

Poziomka a kto Ci te torby będzie nosił???
 
hope no widzisz.. a w rodzinie to zawsze moze wrócić paczuszka ciuszków... a jak sprzedasz to już nie bardzo... :sorry2:

jolek to kupcie tego jelpa.. a co tam.. chyba zbyt dużej róznicy nie ma...
mój to wogóle mnie zaskoczył gadałam z kumpelą i wspomniałam jej ze nam kiedyś jak się Vi urodziła jedna paczka z ciuszkami zginęła na poczcie a on się obudził i z tekstem .." no właśnie zapomniałem ze my to zamawialiśmy a nie doszło",... heh to ma refleks.. po ... roku:-D
 
he he to ma zapłon:)

Uciekam bo skurcze dalej mam i nie wygodnie mi siedzieć więc spadam się położyć.

Dobranoc
 
poziomki idż też lepiej spać bo uśniesz jeszcze na porodówce hehhe

ja też już zmykam bo sąsiad przyjechał perwnie zaraz przyjdzie..

miłej nocki dziewuszki moje.. mam nadzieję że do jutra;-)

poziomki powodzenia :*
 
reklama
Do góry