reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

No 10 kg to ja u nas nie widziałam :) Za to Kamcia jak teraz popierzemy to na długo wystarczy tego wszystkiego. Nie będę prała tylko brała nowe ;) Ja się jeszcze bodziaków nie doliczyłam :D

Idę sobie zaraz na wyprawki poczytać czy wszystko jest :)

Jolek ja mam lovele. Pauli nie uczulała a lubię jej zapach. I chciałam sobie przypomnieć jak to było jak niunia była szkrabikiem :D A na rynku są już tańsze proszki dla niemowląt niż jelp i lovela ale i tak kupilam lovele :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Noooo niebezpieczne są takie wizyty u bobasków bo człowiekowi gula skacze i zaczyna mieć głupie pomysły :-p
Zaproponowałam TZ dziki seks na przyspieszenie, to stwierdził, że tak nie można, bo poród ma być SPONTAN. Chachacha czujecie, mam zacząć spontanicznie cierpieć :-D:-D To mnie ubawił. Ja mu dam spontan na porodówce :-p

Poziomki
a ty się do szpitala to tak na dłużej wybierasz, do lata będziesz? :-D

Kamcia po odchowaniu dzieci od razu możesz założyć sklep z odzieżą używaną :-D

Jolku ja też mam Lovellę, ale płyn do płukania kupiłam Dzidziusia i w tym zestawie super to pachnie, bobaskowo. Całe mieszkanie mam bobaskowe teraz.
Płyn co prawda od 3 roku życia jak doczytałam, ale co ma uczulić to uczuli. Jeśli dziecko będzie miało alergię na proszki, to zwykle na wszystkie, bo skład mają podobny i wtedy zostają śmierdzące płatki mydlane :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Ja już bym chętnie zaczęła sprzedawać ciuszki dziewczęce. Ale ja głupi chomik jestem... Bo jakby tak... Albo siostra, albo przyjaciółka.

Hope - Ty się Poziomce nie dziw, do czego tu się spieszyć w domu? Do babki? Niech sobie "odpocznie" :p
A co do spontana to Ty my spontanicznie będziesz rękę miażdżyć przy skurczach. Albo coś innego, jakbyś wolała :D
 
jole k ja nie pomogę bo ja używam persil non-bio a do płukania comfort

właśnie co do tematu wyprawkowego to z zakupkowego przerzuciłam nasze rozmowy nt wyprawki i pakowania do szpitala...
same wyprawki są na początku więc się nie bedzie mieszać .. i wszstko ładnie się znajdzie:tak:
a na zakupkowym nie bardzo pasowały te rozmowy o waliszkach i ilości podkładów;-)

hope ja wiem.. mi to jest szkoda sprzedawać ciuszki.. są w sumie drogie a nie wieadomo kiedy i co sie znów trafi.. jak sprzedam wszystko to póxńiej bęe musiała kupować nowe... a tajk w ostateczności za kilka lat rozdam po rodzinie... mam młodsze kuzynki co pewnie się ucieszą z tgakiego towaru jak będa miały dzieci:-D
 
No ja się nastawiałam na któryś z tych dwóch co wyżej wymieniłam,nie mam porównania bo jeszcze żadnego nie używałam,ale ten mi się uparł na Jelp i weź z nim gadaj!
 
jolek powiedz mu ze się nie zna i że ten 2 jest lepszy hehe
\bo co się facet zna.. mój to nie miał nic do gadania ja powiedziałam jaki ma proszek znaleźć i takiego szukaliśmy!! nie ma że boli..
szkoda tylko ze było ciężko go dostać.. aż sama się zdziwiłam bo jak byłam w ciąży z Vi to pełno tego proszku było o to jeszcze te mega duże kartonowe opakowania.. a teraz brałam taki włańśie średni tylko 10 kg... szkoda .. no bo wiadomo że taki proszek to na dłużej już potrzebny...

sąsiad coś nie przychodzi:-)
 
reklama
Śmiejcie się ale do domu daleko a dziewczyny są dwie:-D

Jolek ja używam polskich proszków dla dzieci i lenora tego białego delikatnego,zawsze się sprawdzało.

Hope powiedz TZ że będzie spontan sex i potem spontan poród

Mój M nawet nie wie że są specjalne proszki dla dzieci:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry