reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
poziomki trzymamy za Was kciuki, powodzenia kobietki! :)
jolek ja kupiłam jelp, ale tylko dlatego, że nie było w sklepie płatków mydlanych bo przynajmniej te pierwsze ciuszki najchętniej bym właśnie w nich wyprała. chciałam wziąć proszek dzidziuś czy tam bobas, nie pamiętam chyba jak się nazywa, ale babka w sklepie podpowiedziala, że podobno uczula. nie wiem... różnica w cenie jest duża i pewnie i tak sprobuję. tym bardziej, że jelpa kupiłam małą paczuszkę.
hope ty i te twoje kosmate myśli ;) ale nie powiem... mają sens ;)))))
sylwia 5:30?! :) ja wstałam o 6:20 i wydało mi się to masakrycznie wcześnie ;))) przy tobie to ja cienias jestem :)
 
Ostatnia edycja:
Poziomki trzymam kciuki za Was ! Powodzenia! ;D

Ja też nie śpię już od 6.. Choćbym chciała, bo czuję że zmęczona jestem, ale nie mogę ;/ Wkurzają mnie już te problemy z zaśnięciem.. Jeszcze trochę i w ogóle nie będzie mi się opłacało chodzić spać, najwyżej się zdrzemnąć na siedząco przed kompem :-)

Hope ja masz ochotę ścisnąć za coś innego niż rękę to po prostu to zrób.. Myślę że Twój mąż raczej nie będzie miał nic przeciwko ;P

Pierwsze Majówkowe "fasolki" przyjdą dziś na świat... Ale jestem podekscytowana ;D
 
Dzień dobry majóweczki :-)

Doczekać się nie mogę wieści od poziomek :-)

Ale miałam noc potworną. Wczoraj zaczęłam kaszleć i ta flegma mi na oskrzelach siedzi i jak się odrywa to strasznie boli. Katar dalej płynie wielką strugą. Na 11.20 jestem umówiona do lekarza, bo już mam dość, mam nadzieję, że da coś na ten kaszel bo prędzej płuca wypluję. Ale ja głupia jestem, że się tak załatwiłam. Na dodatek w nocy tak się upociłam, że już myślałam że gorączka, ale było tylko 36.2. Nie wiem od czego taka upocona byłam.
 
Witam laseczki :)
poziomki - jeśli są zakłady czy urodzisz pierwsza ty czy drugie bliźniaki, to od razu mówię - TY. Bo tamta nie ma tylu kciuków wsparcia. My ci tu będziemy nawet wysyłać fluidy - "oddychaj" jak chcesz.
Hope - świetny maluszek. My wczoraj u znajomych co mają majowego synka (już prawie roczek ma, a dopiero był taka kruszynką małą), to widziałam jak mąż przepadł dla tego słodziaka. A wiadomo, że swój zawsze jeszcze ładniejszy, słodszy i w ogóle - bo własny :)
Dostaliśmy całą siatę ubranek, ale kurka wodna trzeba je niestety wyprasować. Mężulek zaofiarował się że przytaśta mi jakąś fajną deskę do prasowania, bo my tu mamy chwilowo taką przedpotopową tylko z takiej płyty wiórowej. ciężka jak wszyscy diabli, kruszy się, i nie mogę jej zrobić tak nisko żeby na siedząco prasować.
 
witam się porannie,
ja też od wstania myślę o poziomkach:-) i już nie moge się doczekać wieści, fotek itd.
Nockę miałam jak to zwykle przespaną, najlepiej chyba wychodzi mi ostatnio spanie:-D

widzę po wątku, że majówki mają jakieś figlarne nastroje na końcówce- przez weekend to mogłam być tylko erotomanem gawędziarzem, bo odwiedziła mnie mama- dopiero wyjeżdza, więc musieliśmy być grzeczni, ble..
Poważnie zastanawiam się nad korzystaniem z kogokolwiek pomocy, bo nie dość ,że będzie junior na głowie to jeszcze myśleć o gościu, który niby ma pomóc, ale wiadomo,że próbuje wprowadzić swoje zwyczaje w życie.. a jak się nie udaje to foch.
 
Ostatnia edycja:
Widzę że produkcja nocna znów szła pełną parą... :-D
Poziomki trzymam kciuki żeby wszystko poszło szybko i sprawnie &&&&
Jaipur, Tobie zostały tylko 2 tygodnie do terminu !!!! i Ty taka spokojna...?
 
reklama
Do góry