reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

A ja dzisiaj do lekarza, ciekawe co powie, bo to, że szyjka krótka, to wiem, i że może nie donosić. Ciekawe na jaką panią doktor trafię, bo do tego, co prowadził poprzednią ciąże nie załapałam się.

O Yra, widzę że Twój dzieć dzisiaj kończy 7 miesięcy. Sto lat dla synusia
 
reklama
Hej ewcia! Dawno się nie odzywałaś. Jak się czujesz?
Dziękuję Kochana, dobrze :))
w tamtym tyg. złapało mnie przeziębienie, ale poradziliśmy sobie z nim:))
Niestety mamy pewne problemy osobiste i dlatego ostatnio nie bywam często...
Mam nadzieję, że szybko pójdą w zapomnienie...


Marzena i Styna sądzę, że tabletki powinny zmniejszyć plamienia...
i uszy do góry!!!
Bo kto jak nie Wy macie wierzyć w swoje Dzieci??
 
Dziewczyny trzymajcie się dzielnie, już bardzo blisko do czasu, w którym ryzyko poronienia minimalizuje się maksymalnie i będzie tylko lepiej :-) Wszelkie plamienia powinny ustąpić do końca I trymestru.

Zastanawia mnie to pobolewanie z lewej strony podbrzusza, mi też jakiś czas temu dokuczało, może też coś się niepokojącego dzieje. Na szczęście bez krwi a różowe plamienia w zasadzie ustąpiły całkiem (pojawiają się po badaniu gin, ale to z ektopii). Myślę nad terminem drugiej @, minął 3 października i nic się nie działo, znaczy, dobrze :-)
 
A mnie brzuchol boli non stop, czasami aż tchu nie mogę złapać. Dzisiaj powiem o tym pani dr i zobaczymy co ona na to. Ale poprzednią ciąże cały czas mnie brzuch bolał, nie wiedzialam jak to jest, gdy brzuch nie boli. Plamienia miałam w 8tc przedtem i teraz, także tym się nie przejęłam.
Hope, masz rację, jeszcze trochę a ryzyko poronienia będzie minimalne.
 
Dziękuję za te kciuki przydało się dzisiaj zrobili mi USG i dzidzia zdrowa i duża 26.5mm młodsza niż planowałam 9tydz. i 3 dzień, ale ruchliwa cały czas się kręciła mam zdjęcia jak znajdę możliwość to wrzucę potem, a to krwawienie to mi powiedzieli, że było wynikiem wymiotów i torsji ponoć jakieś mięśnie się ponaciągały:)
 
reklama
Do góry