reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dzień dobry!
u nas ciężka nocka i teraz generalnie czuję się fatalnie :baffled::baffled: niedość że jest mi niedobrze, mdli to jeszcze jestem potwornie zmęczona ale gdzieś za godzinkę mała będzie miała drzemkę to położę się z nią
 
reklama
julisia ja zawsze jak Wiktor idzie spać (śpi raz dziennie po 2,5-3h) to kładę się z nim i śpię jak zabita :-D Nigdy nie spałam w dzień a teraz to masakra. Jak się nie prześpię to do 21 nie wytrzymuje i śpię na stojąco...
 
witajcie :)
u mnie jak narazie to mdlosci minely ale nie ma co zapeszac :) piersi tez jakos tak mniej troche bola ale za to sa takie inne niby twarde ale miekkie:) poprosu inne :) 28pazdziernnika ide na kolejne usg i juz sie nie moge doczekac )
dziewczyny jak to jest z winogronami?? slyszalalam ze nie za bardzo powinno sie je jesc bo maja duzo cukru. a one sa akie pyszne :)
 
julisia ja zawsze jak Wiktor idzie spać (śpi raz dziennie po 2,5-3h) to kładę się z nim i śpię jak zabita :-D Nigdy nie spałam w dzień a teraz to masakra. Jak się nie prześpię to do 21 nie wytrzymuje i śpię na stojąco...

rozumiem :-) tyle że u nas ta drzemka to max 1,5 godzinki ale to i tak fajnie :-)


dziewczyny jak to jest z winogronami?? slyszalalam ze nie za bardzo powinno sie je jesc bo maja duzo cukru. a one sa akie pyszne :)
pyszny :-D mniam mniam też poproszę
 
witam... sorki że ja ostatnio mniej aktywmna..
ale strasznie źle się czuję..
wczoraj spadlam ze schodów..
a dziś od rana strasznie bolał mnie brzusio:-(
musiałam wziąść paracetamol... ehhh
listę postaram się nadrobić ... mam nadzieję że nie jesteście złe....
 
Kamcia lista poczeka a ty wypoczywaj teraz i uważaj na tych schodach. Swoją drogą ja się boję co to będzie ze schodami łazienkę mam na piętrze i schody są takie dość strome teraz jak chodzę po nich to się trzymam poręczy, ale jak ja z brzuchem tam będę latała, a z tym sikaniem to ponoć tylko gorzej będzie:)
 
reklama
ja mam na szczęście wc i na dole i na górze..
ale wczoraj to szłam po picie na dół....:baffled: no masakra goga mi się podwinęła i zjecałam na niej na sam dół:baffled: też mam strome schodki....
taaa ja teżs wstawaqłam co cchwile..
nieraz to naweet ledwo się wysikałam a za chwilę wracałam siku:sorry2:

dobra narazie sobie uaktualniłam suwaczki..
idę odpocząć... może wieczorrkiem już mi się uda listę uzupełnić..
buziaki... trzymajcie się...
 
Do góry