reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Kurde i pogoda się zrąbała...zaczęło padać i temperatura od razu o prawie 10 stopni spadła:( A ja już zdążyłam pranko wstawić i myślałam,że za oknem powieszę to przy tym wietrze szybko by wyschło.
 
reklama
Dziewczyny czy macie coś takiego, że jak coś porobicie jedną ręką to potem ona boli ale tak w środku, tak jakby żyły bolały. Właśnie wysprzątałam łazienkę na górze i teraz mi ręka odpada z bólu i to właśnie tak od środka boli. Parę razy już tak miałam i się zastanawiam, czy to tylko u mnie czy któraś też tak ma.
 
Witam się i ja szpitalnie. Wczoraj i dziś robili mi ktg i jest ok :-) dziś miłam badanie i usg, ale napisze na wizytach. Juto do domku :-) Były ze mną na sali 2 majówki i jednej synek ma jakieś poszerzenie komór mózgu, była już u tylu lekarzy, nawet w Łodzi u jakiegoś prof. i nikt nie potrafi jej powiedzieć czy dziecko będzie zdrowe czy nie masakra dopiero po porodzie.

Aga trzymamy za Was mocno &&&&&&&
Misia fajnie ze w dwupaku i w domku :-)
Kamcia mi też jest cały czas duszno, a dzisiejsza noc w szpitalu koszmar, jestem przyzwyczajona do spania przy otwartym oknie, a dziś niestety ze względu na inne mamy zamknięte myślałam że się uduszę :wściekła/y:
 
U mnie pogoda też się zkiepściła i wtedy jak sobie pomyślałam o spacerku. No nic. Ale udało mi się posprzątać. co prawda tylko pokój i kuchnia - co tam jutro też jest dzień. Nie ma co przesadzać. Zresztą obiecałam młodemu że jak już pójdę na zwolniennie to będziemy leżeć brzusziem do góry i zbierać siły na wielki dzień.

Idę się powoli szykować do doktora. Jak wrócę dam znać co słychać. Poki co pozdrawiamy was z Franusiem.
 
Witam się babeczki :-)

Kto mnie przebije, spałam do 13 :-p Pogoda tak obleśna, że pewnie spałabym do jutra gdyby nie obowiązki.

A zaraz jadę odebrać wyniki wymazu i jakoś tak denerwuję się czy coś znaleźli. Oby nie tfu tfu.
 
reklama
Witam!!
Widzę, że styna i mandrzejczuk miały niezłe przygody.

Ja dzisiaj z samego rana byłam u dentysty, bo mnie troche pobolewały dwa zęby no i mam dziurki, więc P. stomatolog zalożyła mi na razie tylko lekarstwo z "cementem" i powiedziała, że mam przyjść na plomby po porodzie. Całe szczęście, że reszta zębów zdrowa.
Potem pojechałam odebrać auto od mechanika i przezyła szok jak miałam zapłacić 1920 zł. Mam nadzieję, że teraz bedzie chodził bezawaryjnie.

No nic jadę teraz do mojego chrzesniaka. Wpadnę pewnie wieczorkiem
Buźka.
 
Do góry