reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Misia witaj, fajnie że możesz być w domu, zawsze to więcej spokoju.
Ja dziś całą noc spać nie mogłam, turlałam się z boku na bok, ciekawe jak to będzie dziś w nocy.
P.S. Chyba znaleźliśmy w końcu auto, jak kupimy to się pochwalę (już myślałam, że prędzej urodzę niż M się na coś zdecyduje i zwiedzę z nim całe Niemcy w poszukiwaniach...)
 
Styna hahah ale dalas im roboty, moj to dzwonilby zaraz do wszystkich zeby do mnie jechali i mnie szukali
Misia89 dzisiaj rano myslalam o Tobie i chcialam wyslac ska, ale wchdze na BB patrze, a ty juz w domku

My tez mielismy wczoraj przygode, dzwoni moj, ze wraca z pracy juz i zebym mu zniosla na dol pieniadze, bo mu sie rezerwa zapalila i ledwo samochod odpalil i nie chce go gasic, bo znow nie odpali tlyko pojedzie od razu zatankowac. No to ja sie ubralam i schodze z tego IV pietra jestem juz na dole a ten dzwoni i mowi nie schodz, bo mi samochd padl 4 bloki dalej i wracam z buta. No to ja z tej zlosci, ze tyle wysilku musialam wlozyc w ubranie sie i skoro juz zlazlam to pojde do sklepu z nim. Zadzwonilam do mamy czy nie przyjedzie po na si nie podrzuci na stacje po rope. Tak zrobilismy, pojechalismy wlalismy do naszego auta, przy czym jeszcze ten moj rozgarniety chlop oblal mi rekaw tym smeirdzielem, bo mu sie reka z banka omsknela no i odpalamy auto. Raz, drugi, trzeci i dupa blada nie lapie. To my maske w gore, P. jakas czesc wykrecil i kazal usiac mi za fajera i probowac uruchomic silnik, a on w tym czasie psikal plakiem w jakas tam rurke no i w koncu po pol godz zalapalo i auto odpalilo. Chyba ze 2 godz sie motalismy w tym deszczu, ale na pocieszenie mamusia kupila nam 3 krzesla do kuchni :-)

A dzisiaj pogoda znowu brzydka, pada deszcz i jest ogolnie brzydko...
 
mandrzejczuk - no to wesoło miałaś.

A muszę się wam pochwalić. Wczoraj mąż pokupił mi taki fajoski zestaw do pielęgnacji paznokci na imieninki. Tak sobie zażyczyłam bo przez jakiś czas nie będę mogła chodzić do mojej pani. Już naładowałam akumulatorek i będę się robić na bustwo. :-D
 
Aga_biedronka - trzymam za Was kciuki!

misia - witaj w dwupaku :-)

marsta - dobrze, że masz dziś wizytę, wszystkiego się dowiesz. Mi też się udało zmienić termin z jutra na dziś i się cieszę, że będę mogła o wszystko zapytać, chyba zrobię listę, bo u mnie jak u styny problemy z pamięcią ;-)

styna - wzruszyłam się zachowaniem Twego męża, to że mu tak bardzo na Was zależy i nie dziwię się jego reakcją. Musimy pamiętać chociaż o telefonie :tak:

A tak po za tym, to dzień dobry :-)
Dziś o 6 byłam już wyspana, dziwy jakieś. Pod oknem zaczęli mi teraz hałasować, ścinać drzewo, tylko po co, to nie wiem :no:
 
melia - świetny pomysł. Ja miałam plan poczekać aż urodzę i wtedy obciąć coby się wzmocniły.
No ja już mam taki odrost na głowie, że się boję w lustro patrzeć. Ostatnio farbowałam w domu, ale nic nie złapało, więc muszę iść do fryzjera. No i następnie jakoś na koniec kwietnia po świętach pójdę, żeby w szpitalu jakoś wyglądać :-D Teraz w ciąży bardzo szybko mi rosną włosy i jak kiedyś chodziłam na farbę co 5-6 tygodni to teraz 4 to już masakra jakaś. Ale w sumie to na całym ciele mi tak szybko teraz rosną włosy, co mnie denerwuje szczególnie na nogach bo już się ciężko zgiąć i ogolić :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień doberek a ja dzis pospałam w szoku jestem , rano przed 6 głód mnie obudził ale byłam zbyt leniwa żeby wstac i zjeść coś wiec na drugi bok i tak pospałąm a jak wstałam to pierwsze co rzuciłam sie na jedzenie szybko mleczko płatki i zapychac jest :-)
 
Do góry