reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hope jak ja bym chciała chociaż raz pospać do 13tej:)

Alex to co on Ci naprawiał w tym aucie że aż tyle musiałaś zapłacić ??????:szok:
 
reklama
Niektórzy mają samochód wart 1920 zł :-D

Najlepszy sposób na spanie, pozbyć się domowników i wszystkich z łóżka :-p
 
Hejka :-)

Misia - witaj kochana dobrze że wróciłaś jeszcze w dwupaku :tak:
Styna - ale narobiłaś im stracha no nie ładnie nie ładnie ;-) myślę że to dla Ciebie też nauczka :tak:
Kamcia- głowa do góry ! życzę powrotu energii choć przyznam że u mnie tez jest jej ciut brak :sorry2:
Hope- pewnie gdybym mogła to bym Cię przebiła z tym spaniem hehe ;-) a wyniki na pewno będą git!
Alex- tyle kasy za naprawę to naprawdę sporo ojejj padłabym jakbym miała tyle wydać :baffled:;-)

A u Nas dość ładnie , byliśmy na spacerze ale przyznam że ledwo się zwlokłam z łózka na szczęście mój synio umie się ładnie bawić i nie przychodzą mu żadne głupoty do głowy tylko co jakiś czas do mnie zaglądał i pytał "mama śpisz"? a ja wyrodna matka " jesczez troszkę i mamusia wstaję i idziemy na plac zabaw" :-p:tak: no i tak czekało dziecko :zawstydzona/y: , potem do domku obiadek i teraz już siedzimy i planów nie mamy.
 
Dziewczyny czy macie coś takiego, że jak coś porobicie jedną ręką to potem ona boli ale tak w środku, tak jakby żyły bolały. Właśnie wysprzątałam łazienkę na górze i teraz mi ręka odpada z bólu i to właśnie tak od środka boli. Parę razy już tak miałam i się zastanawiam, czy to tylko u mnie czy któraś też tak ma.

Mi od czasu do czasu się to zdarza, teraz, w ciąży. I nie jest to zwykłe przeforsowanie, bo czasem po chwili robienia czegoś boli mnie dłoń, jakby niektóre stawy śródręcza :/ ale ogólnie stawy w czasie ciąży sie jakoś rozluźniają, więc tłumaczę sobie, że to dlatego...

Styna - niezła jesteś. Ale ja tez jestem tak odmóżdżona. Ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy aby nie powinnam zrezygnować z prowadzenia auta, bo jakiś gościu zwyczajnie by we mnie ostatnio wjechał... bo jakoś go nie zauważyłam! masakra... takie roztrzepanie jakieś....

Misia - ciesze się, że jesteś w domu i to nadal w dwupaku z Wojtusiem :)

aga - trzymaj się i odpoczywaj, przemów Małemu do rozumu, żeby aż tak się nie spieszył ;)


A co do pogody, to u mnie było dziś z rana i dopołudnia było pięknie (no może poza wiatrem), ale teraz pogoda się zrobiła okropna - co chwilę przelatują szarugi z deszczem. muszę wyjść do sklepu i nie wiem jak się wstrzelić między opadami hehe, bo parasol na takim wietrze, to niezbyt dobry pomysł...

Aha, wybraliśmy dziś z M pediatrę :)
Pani doktor mówiła, że ma już nadmiar pacjentów, ale urok M na nią podziałał hahaha - jest to starsza, doświadczona pani doktor, nieaplikująca na wszystko antybiotyków. Mam nadzieję, ze wybór okaże sie trafiony. U nas idąc na porodówkę trzeba podać położną i pediatrę.
 
Ostatnia edycja:
A u mnie jest coraz gorsze wiatrzysko, wkurza mnie jak tak pizga ale okna nie zamknę bo się ugotuję :/

Hope my w tamtym roku kupowaliśmy auto za 1700zł. Nie było kasy a samochód był potrzebny,żeby M miał czym do roboty jeździć. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Życie.
 
No i jestem. Już po wizycie. Wszystko OK. ta podwyższona fasfataza może być znakiem jakiegoś uczulenia - i w sumie to by się składało bo mi na rękach takie czeerwone plany wyszły i suchą skórę mam. Doktor powiedział że mam sobie kupić wapno i powinno ustąpić.
Przy okazji zrobił mi wymaz na posiew - już zawiozłam do labolatorium. mam nadzieję że nic nie wyrośnie.
Generalnie młody rośnie - 2,4 kg już ma.
Uśmiałam się bo z główki termin wychodzi na 11 maja a z nóżki na 29 kwietnia. Piłkarz jak nic będzię. Tatuś się ucieszy.
 
reklama
Do góry