reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Salsera wpadaj do mnie , mam taką niedużą wnękę do otynkowania i kilka dziur w łazience, jakoś nie mogę M zmobilizować do roboty więc jak tak Ci się spodobało to zapraszam :):)
 
reklama
salsera no to ja zbieram rodzinkę i wpadamy do Ciebie :-) Dla czterech dorosłych osób, w tym wiecznie głodnej ciężarnej wystarczy? :-D
 
witam sie cieplutko,
malo sie teraz odzywam - wiecej was podgladam :-D , ale moj Ł. ma wolny tydzien wiec sobie razem siedzimy i odpoczywamy :-)
chodzimy na dlugie spacerki, jezdzimy na zakupy - przynajmniej ma kto torby dzwigac hihi ;) a dzisiaj chyba skusimy sie na male wyjscie do silowni - ja sobie posiedze na bierzni, a on cos tam chwilke pofika :-p:laugh2:

Poziomki fachowy rogal :-)
 
Witajcie :-)

poziomki - fajna instrukcja obsługi malucha, a rogal po prostu super :-) Ja nie mam takich zdolności.

Rano odwiedził mnie kurier, trochę zajęło mi sprawdzanie całej zawartości wielkiej paki z belli ;-) A później zamiast pakowania torby planuję zabrać się za nasz pit.
 
Ale się dzieje :szok:
czyli w poniedziałek otwiera się worek z majowymi maluszkami :-D super
Poziomki i Adeczka oby te wywoływania jak najlżejsze były&&& niestety porody nie należą do najprzyjemniejszej części ciąży w przeciwieństwie do jej początku ;-) ale warto dla tych kruszynek ;-)

my dzisiaj idziemy na szczepienie małej więc pewnie po południu będę miała małego tulasa maruda w domu
miłego dzionka
 
Nie było mnie wczoraj a tyle do nadrabiania, że hoho....
Wczoraj cały dzien bieganiny,jak wróciłam do domu to byłam taka padnięta, że nic mi się juz nie chciało.
Kurcze chyba uszczelka mi poszła pod zlewm bo coś mi kapie tam, no i oczywiście musze poprosić sąsiada, żeby zerknął i w razie co wymienił. W takich sytuacjach najbardziej brakuje ręki mojego M.
No nic idę zaraz robić obiadek-spaghetti.
 
Cześć brzuchatki :-)
To u kogo dzisiaj jemy obiad, powiem TZ gdzie ma podjechać po pracy :-p

Wczoraj poczytałam w nocy o bezczaszkowiu, inaczej zwanym anencefalia, jest taki temat na BB i poszłam do wujka google zobaczyć te dzieci. Jaka ja głupia jestem to moje, brak słów. Nie patrzcie.

Całą noc śniły mi się takie bzdury, tak niewyobrażalne bzdury, ze jeszcze jestem pod wrażeniem. Miałam dwójkę dzieci, córeczkę i synka, jedno po drugim, chłopiec miał coś a'la bezczaszkowie, dziwnie rósł i zastanawialiśmy się z TZ co z nim zrobić. Na dodatek karmiłam oba dzieciaczki na rogalu Poziomek.

Mam za swoje.

 
Hope a chcesz po głowie dostać!!!
ja też czytałam te tematy na bb, ale w google nie wchodziłam...:no:
nasza podświadomość za bardzo pracuje...


a tak w ogóle, to zapraszam do mnie na gołąbeczki:tak:
już się gotują jakieś półtorej godzinki, więc za jakąś godzinkę powinny być:-p
 
reklama
Do góry