reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Oj żebyś wiedziała:) Ja nie wiem czemu mi się 7my ubzdurał. I to cały miesiąc łaziłam z przekonaniem,że 7mego, nawet w kalendarzu mam zaznaczoną wizytę jutro:( Och kiedy mi się skończy to rozkojarzenie :confused:
 
jolek mi też już się ostatnio pokręciło i przyszłam na wizytę w czwartek a nie w piątek, trochę się gin zdziwiła,tylko po L4 musiałam przyjść następnego dnia.W kalendarzu też wpisałam sobie w czwartek:tak: Dziwne zwłaszcza,że zawsze miałam u niej wizyty w piątek.
 
Dzień dobry :-)

Zasnęłam wczoraj i spałam jak zabita, ale niestety ból gardła nie minął. Wzięłam dziś tabletki do ssania i popijam gorącą herbatkę. Chyba rzeczywiście za bardzo się porozbierałam jak było tak ciepło i teraz wychodzi. Na szczęście nie ma gorączki, choc oczy pieką mnie jakbym co najmniej 38 miała.
 
Melia uwazaj, bo ja tez przyszalalam z ciensza kurteczka a potem musialam sie wczasowac na oddziale...

Adeczka ja dalej nie kumam czemu ty masz miec wywolywany porod? Mozliwe, ze nie doczytalam tego ale juz chyba sie nie dokopie do tej informacji...
 
Dobra dziewczyny, która ma remont w chacie? Właśnie zaszpachlowałam u nas dziury w ścianie bo jakichś obrazkach, kołkach i diabli wiedzą czym jeszcze i spodobało mi się więc może wpadnę do którejś? Teraz czekam aż wyschnie i wjeżdżam z papierem ściernym.
Pogoda taka u mnie że wychodzić się nie chce ale niedługo śmigam do marketu obadać farby, niestety ten kolor co sobie wymyśliliśmy na sypialnię to do tej pory tylko w jednym sklepie w necie widzieliśmy. Ale sprawdzę jeszcze w Praktikerze.
A wczoraj zamówiłam krzesła do dużego pokoju - ale to radocha :)
 
witam sie i ja w ten zaspany poranek pogoda nie nastraja do niczego , a musze się zebrać i odprowadzić wyporzyczoną przyczepkę a nigdy w życiu z taką nie jeżdziłam więc uwaga w Toruniu bo wyjeżdzam niedługo na droge dobrze ze mam nie za daleko .
 
reklama
Do góry