reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Wow wysyp tutaj tych porodów i wywoływania.

Poziomki zdolniacho!

Lenia mam dzisiaj. Nie mogę zebrać się do prasowania tych tysięcy rzeczy dla małego :(
 
Poziomki nie dziwię się, mi samej ciągle na coś dla mnie szkoda kasy a lepszego rogala niż włąsnorecznie robiony nie kupisz.

Marzena a co ty chcesz o tej godzinie prasować??
 
Poziomki wcześniej było się chwalić to byś nam wszystkim zrobiła :-D super Ci to wyszło :)

Marzena Ty masz zamiar o tej porze nad żelazkiem sterczeć???
 
No co Wy dziewczyny! Ja miałam na myśli, że cały dzień się nie mogę zebrać ;) Zresztą już nie pierwszy taki dzień. Dobrze, że chociaż prawie wszystko już poprałam :)

Wow, święto u mnie! Mąż zarządził pójście spać przed północą :O Ja tam nie narzekam ale, że on śpiący to cud jakiś bo my sowią rodziną jesteśmy. Tak więc dobranoc. I proszę mi tu nie rodzić!
 
Ostatnia edycja:
poziomki, zdolniacha z Ciebie, do tego zmajstrowałaś to w szpitalu, McGyver z Ciebie:tak:
Nic maluchom nie zabraknie, nawet jakbyś miała się przenieść w czasie do PRLu, gratuluje.

Tak się zastanawiam,że może moją aktywność wzmożona ostatnio trochę wpływa na te proroctwa dot.terminu, więc chyba dzisiaj nigdzie nie jadę , poleżę z książeczka i będę grzeczna.
a jedyna atrakcją będzie ćwiczenie z epino, trochę nudno ale cóż..

pozdrawiam porannie:) i chyba wracam do łóżka
 
reklama
Cześć kobitki:) Ja tak z rana bo byłam już na badaniach. Zła jestem na siebie, bo przekonana byłam,że wizytę u lekarza mam jutro,a biorąc dziś książeczkę do ręki oświeciła mnie data 6.04 :szok: Całe szczęście,że w laboratorium w którym robię badania wyniki są tego samego dnia.. Zagadałam tylko z babeczką,żeby były trochę szybciej.
 
Do góry