reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Poziomki nie wiem jak wygląda czop śluzowy więc Ci nie pomogę :-p

Melia herbatka z miodem i cytrynką i do wyrka się wygrzewać! To właśnie wychodzi wiosna z ostatnich dni i przesadne rozbieranie się.
 
Poziomki - jak gluty to to może być czop , ale na pewno będzie wiedzieć jutro ginka
Melia- dziewczyny maja rację wypić coś ciepłego najlepiej mleczko , męża poszturać aby przestał chrapać i do wyrka myśleć o czymś miłym i mam nadzieję że zaśniesz! :tak:
 
Chciałam się Wam pochwalić bo sobie zrobiłam:-)
pod 001.jpg
 
Wpadłam do was na chwilkę :-)

I strasznie się zestresowałam tymi indukcjami waszymi, dociera do mnie gwałtownie, że to już, jak się zacznie wysypywać worek to tygodniami nie skończy, jakaś nieprzygotowana się czuję psychicznie.

Poziomki a co jest w środku? To do spania czy do karmienia dwójki jednocześnie? Da się karmić dwa małe bobaski na raz?
 
reklama
Hope do spania i karmienia nawet dwójki na raz:tak: w środku jest sztuczne wypełnienie to chyba fizelina (nie zbija się) można całe do pralki wrzucić
 
Do góry