reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
melia - mam zalecony codzienny pomiar i przez ostatnie parę dni miałam w okolicach 140/80 a dziś jak mnie głowa na maxa boli, to 126/75, więc nie wiem o co chodzi :no:
No to może kawusię sobie wypij jak masz niższe ciśnienie niż normalnie?

Hope to ja też poproszę, byleby nie czekoladowe :-)

U mnie leje jak z cebra. Nic się nie chce. Wykąpaliśmy Borysa i teraz jeszcze bardziej śmierdzi niż przed kąpielą, ale to normalne, jak wyschnie to będzie lepiej, bo teraz to takim mokrym psem zapodaje. Byliśmy u weta i mamy już na robaki i na kleszcze wszystko. I sprawdziliśmy ile waży Borcio i przytył nam dwa kilo w miesiąc, więc ostra dietka się szykuje i więcej ruchu z M.
Idę robić obiadek bo M sobie wymyślił kaszę, tylko co do tej kaszy...
 
Ja to polecę bardziej wyszukanie bo od razu dostałam smaka na zrazy takie fajne i buraczki do tego... Mmmmm...
Tymczasem u mnie dzisiaj makaronik z sosem pomidorowo-tuńczykowym.
 
Hope ja też poproszę loda-jejku ostatnio mam na nie ogromną ochotę:tak:
A ja uporałam się z prasowaniem ciuszków. Ale powiem wam dziewczyny,że przeżyłam chwile strachu. Dostałam dziwne bóle po prawej stronie brzucha. Wiem,że nie były to skurcze,bo już raz rodziłam:blink:Ale te bóle były takie jakby mały napiął się z całych sił w okolicach prawego żebra-aż ruszyć się nie mogłam. Łykłam 2 normalne no-spy i pochodziłam,a potem poleżałam i na razie spokój. Teraz maluch bryka i czuję ssanie w żołądku-muszę coś zjeść. Czy wy też miewacie coś takiego???Bo mnie to zdziwiło :baffled:
 
reklama
No dobra, mam te lody, rożki, w kubku o smaku gumy balonowej :confused: i waniliowe. Proszę brać

lody_mm.jpg
 
Do góry