reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Żenujące tym bardziej, że kiedyś same chodziły w ciąży i wiedzą, że przychodzą dni kiedy naprawdę ciężko się już poruszać a stanie w jednym miejscu przez ileś tam, to już katorga dla kręgosłupa. Faceci jakoś są bardziej wyczuleni i chętniej pomagają, niż inne kobiety.
 
reklama
Witajcie :-)

melia - dobrze, że pojechaliście zrobić ktg, lepiej sprawdzić co i jak. Nasz mały też na ktg szalał, a teraz jak zwykle spokojny aż go straszę, że znowu pojedziemy, to wtedy raczy się ruszyć :-D

adeczka - trzymam kciuki za Was!

Mieliśmy intensywny weekend, udało się i pospacerować i zakupy zrobić, no i byliśmy w kinie na żonie na niby - polecam, bardzo fajnie się oglądało.
Minusem to tylko moja bezsenność i ból głowy. Dziś trochę pospałam, ale i tak głowa nawala :-( Zaraz pranie na balkonie rozwieszę, to mi może trochę tlenu dobrze zrobi :-)
Wczoraj była taka piękna pogoda, że ustaliliśmy, że w nast. weekend jeśli taka będzie, to rozpoczynamy sezon grillowy :tak:
 
ypra a sprawdzałaś sobie ciśnienie? Może masz za niskie albo za wysokie i dlatego Cię tak głowa boli?

Mój M stwierdził, że jak za tydzień będzie taka ładna pogoda to jedziemy na cały dzień do arboretum połazić i posiedzieć tam. W sumie to bardzo fajne miejsce, bo teren ogromny, przyrody mnóstwo, ławeczki, stoliki i można sobie jedzonko przywieźć i siedzieć tam cały dzień. Tylko ciekawe jak to będzie za tydzień.
 
Cześć dziewczynki!

Co u Was słychać ?
U mnie przepiękna pogoda, wczoraj cały dzień spędziłam u teściów w ogrodzie, przy takiej pogodzie, toż to sama radość :-)

Mój maluszek cały czas sobie fika, mam wrażenie że on w ogóle nie śpi, taki mały tygrysek sobie bryka a ja razem z nim, hihi :-)

Już niedługo... coraz bliżej... wiecie co mam na myśli:cool2::cool2::cool2:
 
melia - mam zalecony codzienny pomiar i przez ostatnie parę dni miałam w okolicach 140/80 a dziś jak mnie głowa na maxa boli, to 126/75, więc nie wiem o co chodzi :no:
 
Witajcie ciężarówki :-)
U nas dziś pochmurno, deszczowo i sennie:no: Ale przynajmniej mam motywację,żeby usiąść i poprasować te wyprane ciuszki dla maleństwa. No a jak mi sił starczy to wprowadzę poprawki do ostatnich dwóch rozdziałów licencjatu:happy2: A co do ruchów-mój mały też teraz sie mnie rusza-raczej wypycha gdzie tylko może swoje kończyny;-)Pozdrawiam was gorąco i słonecznie.
 
u mnie też szaro buro i ponuro, do tego ciemno i chłodno więc nie mam zapału wychodzić z domu. jedyne co wiem, to to, że mam ochotę na czekoladę:tak::-)
 
cześć dziewczyny,

Ja to chyba mam jakiś gorszy dzień-rano odsłoniłam rolety a tam deszcz, awizo w skrzynce i pomylona przesyłka a na dodatek w laboratorium nie mogli mi wydrukować moich wyników badań bo drukarka się zawiesiła :-(
Dziś chyba zakopie się w kocyku i będę cały dzień spała :-)
 
witam się i ja pogoda tak jak bra pisze Toruń nas dziś nie rozpieszcza slonkiem , byłam dziś po wymazówkę do GBS i szlak mnie mało nie trafil kolejka jak ja piernicze i mowie ze ja tylko po pojemniczek , jak na mnie babsztyl na skoczyl ze onie wszyscy czekaja i tez tylko na chwile , to ja jej m ówie ze w 9 m-cu ciazy jestem i nie bardzo mi czekac a ona to trudno grrrr..... ale przepusciła mnie dziewczyna w ciazy
 
reklama
adiaps to ty może zrób sobie ciepłą herbatkę i posiedź pod kocykiem w domu. Po co masz się niepotrzebnie denerwować
 
Do góry