reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Witam sie i ja w ten piekny sloneczny poniedzialek:-)
melia my tez wczoraj otworzylismy sezon grilowy:-) nie moglam sie juz tego doczekac, uwialbiam przy grilku sobie posiedziec, ale sie najadlam:-):-) brakowalo mi tego:-)
za to dzisiaj z rana przezylam szok:szok: bylam na badaniach, ludzi tyle,ze masakra... ale siadam i siedze, bo facet mi miejsca ustapil:-)
w pewnym momencie kobieta sie odwraca i pyta czemu nie ide bez kolejki, ze mi sie nalezy. Nastepnie za nia kilku mezczyzn tez mowi,ze mam isc bez kolejki i zapraszaja do przodu. Bylam w szoku, jeszcze mnie cos takiego nie spotkalo. Szacunek ludzie:-)
 
reklama
Aniu ja też uwielbiam jak wszyscy jesteśmy razem w domu i można się byczyć w ogrodzie przy grillu :-) To miło dzień zaczęłaś od takiego szoku :-) Ja wczoraj rano byłam w sklepie, bo nie mieliśmy tacek na grilla i pojechaliśmy z M no i ja poszłam do kasy uprzywilejowanej dla inwalidów i ciężarnych i matek z dzieckiem. Oczywiście kolejka jak cholera, ale wszyscy, że tak powiem "normalni" :-D No to mówię dzień dobry, czy mogliby mnie Państwo przepuścić? Kilku facetów powiedziało tak tak proszę, no to weszłam w tą kolejkę i każda następna osoba mnie przepuszczała, aż doszłam prawie do kasy. A przed samą kasą dwóch nastolatków popatrzyli się na mnie, potem na siebie, głupie uśmieszki i nic. No to ja się już aż tak nie proszę, no ale tak głupio wyszło, bo ludzie też na nich popatrzyli i się śmiali z nich.
 
U mnie też kiepska pogoda, całe szczęście że wczoraj skorzystaliśmy i udaliśmy się na długi spacer. Po drodze wstąpiliśmy do meblowego i znaleźliśmy takie dokładnie krzesła do pokoju o jakich myśleliśmy, na dodatek w promocji. Musimy jutro zamówić to przy dobrych wiatrach na święta do nas dotrą.
Do tego odgruzowaliśmy kilka szaf, opróżniliśmy półki z najcięższych książek które powędrowały na korytarz żeby można meble wynieść jak malarze przyjdą. No i wywaliliśmy kupę rupieci których podejrzewam od niepamiętnych lat nikt nie używał.
Dzisiaj czeka mnie ciąg dalszy odrupieciania, i powinnam iść teraz po zakupy ale trochę mi się nie chce przy takiej pogodzie :) Poczekam jeszcze trochę a w nagrodę wrzucę do torby także jakąś chrupiącą bułeczkę :)
Miłego dnia dziewczyny :)
 
no tak, to wczoraj i mnie ten zaszczyt spotkał w H&M- była mega kolejka ,więc stanęłam sobie na końcu,ale pani z kasy poprosiła mnie od razu do przodu:-) dlatego lubię ostatnio robić zakupy w H&M:-D
 
Pozazdrościć... Ja ostatnio w Rossmanie postałam sobie w kolejce,przede mną oczywiście same schorowane emerytki ,a że tam gorąco to mi się słabo zrobiło i musiałam kurtkę zdjąć...
 
Tu w Niemczech jakoś nie przepuszczają ani w kasie, ani u lekarza. Ja stwierdziłam że dopóki czuję się dobrze to mogę czekać na swoją kolej ale jak tylko zrobi mi się słabo to upomnę się o ustąpienie miejsca...
Nie ma chętnych, na spacerek z moją Emci, bo mi jakoś się nie chce?
 
A jakiś czas temu byłam w aptece odebrać swoje wyniki i kupić sobie witaminki te co biorę, no i też kolejka aż na zewnątrz apteki, więc weszłam do środka i proszę ludzi czy mogą mnie przepuścić, na co usłyszałam od farmaceutki, że oczywiście proszę bez kolejki, ale z kolejki dobiegł komentarz pewnej pani około 45 lat, że jej też się spieszy. Już się miałam zapytać na kiedy ma termin :-D

Skończyłam prasowanie i powiesiłam pranie, zaraz chyba wstawię drugie z ręcznikami.
 
reklama
melia ha ha dobre pytanie.Chociaż baba mogła nie skojarzyć o co chodzi..
Niestety zazwyczaj mężczyźni widząc brzuszek przepuszczają sami z siebie,ale te starsze kobiety.. zabiły by wzrokiem:-D dla mnie to żenujące
 
Do góry