reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witajcie wieczorowa porą :-)
U nas też spacerek zaliczony - super! ciekawe jakie są prognozy na najbliższe dni, bo pogoda dziś była rewelacyjna:tak:

A co do spania, też ostatnie noce śpię coraz mniej:baffled:, co chwilę niemalże wstaję do WC, albo pić, albo stale coś! Teraz więcej piję (zalecenie na obrzęki), więc jeszcze częściej biegam siusiu...:sorry2: a później nie mogę zasnąć :-( ale dziś udało mi się zdrzemnąć popołudniu, więc od razu lepiej się czuję:tak:
 
Ja tez po spacerku dzisiaj:-) pogoda rewelacyjna, nawet moj maz sam zaproponowal spacer:-)
lepi ja tez co raz mniej spie z tego samego powodu, co 1,5h do wc... masakra
 
a ja myslałam ze u nas cieplusio dzisiaj bo na ogrodzie było super.. słonko dogrzewało..
więc poszliśmy na plac zabaw..
ale przy oceanie wiało strasznie... zrezygnowaliśmy i poszliśmy w innym kierunku się przejść..
a jak już zaszliśmy do domu to zaczęło kropić:sorry2:
całe szczęście że byłam już w domu:-p

zaraz idę kąpać moje dziecie , jakiś film i spać bo coś nie do życia jestem...
chyba się nie wyspałam:-D
 
Ja dziś drzemałam troszkę w dzień bo pogoda dziś straszna, od rana pada, na szczęście jest ciepło... Dziś skręciliśmy komodę więc jutro porobię ostatnie porządki i czekam tylko na poród...
 
Dziś mój M mnie nastraszył. Młody już teraz mniej się rusza,bynajmniej nie tak natarczywie. M mi powiedział,że do maja nie dotrzymam,że młody robi się spokojniejszy i przygotowuje się do wyjścia :szok: Dziewczyny czy to prawda??
 
reklama
Witam się i ja :-) U nas też pogoda cudowna, jak wyszliśmy z domu o 11 to wróciliśmy o 19 :-) Byliśmy odebrać laktator bo blisko z tej aukcji LAKTATOR PHILIPS AVENT BUTELKA SMOCZKI MODEL 2011 (1534639400) - Aukcje internetowe Allegro i okazało się że Pani sprzedająca również 32 tc :-) Później pojechaliśmy na lody włosie z owocami pychotka :-) Po czym wylądowaliśmy u brata A. i robiliśmy grilka :-) Dzionek super, ale zmęczona jestem straszliwie :tak:
 
Do góry