reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

My kupilismy wiejski domek w maju zeszlego roku. do remontu absolutnego - jedynie sciany zewnetrzne zostawiamy :) Zrobiliśmy cały nowy dach, podnieśliśmy troche zeby poddasze wyszło dla 3 osób plus wieksza lazienka, mamy wszystkie nowe instalacje, kominek, ogrzewanie podlogowe i klasyczne, okna, wyburzanie scian na dole , tynki wewnetrzne - niby duzo zrobione ale konca nie widac! U nas lokalizacja też zadecydowala no i w cenie działki mamy i działkę i dom. Szczerze wątpię czy do porodu się uda skonczyc bo drugi rok zapowiadaja zime taką mroźną zepewnie nic sie nie da przez te pare miesiecy zrobic.

My musimy właściwie wyremontować to samo co Wy, ale niestety jesteśmy dopiero na początku tej drogi:no:. Jak na razie wymieniliśmy istalację grzewczą, kanalizacyjną i zrobiliśmy dach nad tarasem, bo przeciekał. Mieli nam też wyremontować cały dach nad domkiem, ale trafila nam się jakaś niezbyt profesjonalna ekipa i zrezygnowlaiśmy. Taki 18 metrowy taras robili caly miesiąc i do tego mąż musiał cały czas im patrzeć na ręce żeby czegoś nie spartaczyli. Mam nadzieję, że przy kolejnych pracach trafimy na prawdziwych fahowców. Na szczęście elektrykę bedzie robił przyjaciel-elektryk i do prac wykończeniowych też mam dwóch panów z poleceni, których efekty pracy mogłam zobaczyć więc o to jestem spokojna.
A u was jak to było z robotnikami? Też mieliście problemy czy szło to raczej szybko?
 
reklama
Witam wszystkie majowe mamy :happy:

Zawsze chcialam urodzic w maju :-D

To moje pierwsze dziecko :tak:Nie moge w to uwierzyc :sorry:
Jeszcze nie bylam u lekarza , ale dwa testy pokazuja II :tak:
To bylby jakos 6- 7 tydzien.


Pozdrawiam






 
Witam! Jak się czujecie i jak tam wasze fasoliki??????? Ja w piątek idę do lekarza i może juz zobaczę serduszko:-) Bo z moich obliczeń to będzie prawie 8tydzień a według om to 10tydzień. Życzę wam miłego dnia:-):-)
 
Czesc dziewczynki :)
Wy tu sie szykujecie na pierwsze USG, a pierwsze wizyty juz dawno macie za soba, a ja nadal czekam.Tu nie przyjmuja od razu, a na usg to ja sobie poczekam do ok 20 tc bo tu gdzie mieszakam robia tylko jedno podczas calej ciazy i tez nie zawsze mowia jaka plec...
 
orzeszek to tak dokładnie jak u mnie:confused2:Ale ja się wybieram za 2 tyg.do polskiej przychodni zrobić USG prywatnie bo w tutejszej służbie zdrowia to też najmniej 17-ty tydzień mnie zastanie:szok::dry:
A dziś mam pierwszą wizytę u lekarza pierwszego kontaktu,kartę założyć,zważyć i takie tam:tak:
 
reklama
Witam nowe Majóweczki:)
Ja dopiero idę do lekarza i na usg 12 października, już nie mogę się doczekać, liczę każdy dzień.
Syropek z cebuli pomógł, bo jest zdecydowanie lepiej, gardło już nie boli i ogólnie czuję się lepiej.
Pozdrawiam:)
 
Do góry