reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
No dokładnie bo jeszcze rok temu ciężko nam było zaplanować z kimś wakacje bo a to nie chcą gdzieś lecieć bo dzieci itp. i koniec końców lataliśmy sami a teraz do wyboru do koloru ,:) już grudz i stycz rozpakowane tylko ja i marzec został :p Moja mała będzie miała adoratorów bo same chłopaki i dziewczyny mówia ze każda chciała córke a tylko nam się udało:-):-)

Mój m wczoraj zainteresował się tematem forum tzn czy my dalej będziemy pisać jak już urodzimy czy nam ktoś to skasuje bo mówi pewnie fajnie potem się podzielić jak z dziećmi sobie radzimy :)
 
Ladyli mój Mąż dokładnie ten sam temat poruszył ostatnio :-D
co będzie z forum jak już urodzimy ;-)


u mnie za oknem śnieg, od wczoraj sypie non stop:-p
ja wiedziałam że tak będzie, że co raz bliżej terminu to wtedy zacznie sypać...
jakby nie mogło być na odwrót :confused:



Ewcia wczoraj pisalam z nia. A wiecie co u Made?



napisałam eska do made, jak coś odpisze to dam znać.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Ja to się boję tego karmienia piersią. Mam w ciąży bardzo.wrażliwe i na sam dotyk podskakuje. Mam nadzieje ze przejdzie po porodzie bo planowałam karmić naturalnie.

Tez chce juz urodzić. Ale niestety nic się nie zapowiada :(
U mnie tyle śniegu spadło ze nie wiem jak ja do gina we wtorek dotrę.

U mnie dwie znajome zaszły niedawno w ciążę wiec na razie służę im za guru przechodzenia ciąży :)
 
Witajcie:)
U nas śniegu brak póki co:) ale też się obawiam że na poród będzie śnieżnie i zimno ;-)
Na dzisiaj brak planów, także pewnie spędzimy w końcu razem trochę czasu;-)

Miłej niedzieli!;-)
 
Angel dzieki za wiesci :)
U Nas sniegu napadalo, wiec po obiadku na sanki i do tesciow :)
Noc okropna, boli mnie wszystko, do tego ciagle uplawy i parcie na pecherz ;((
 
reklama
Maagsiaa, uważaj na śliskie chodniki.

Też już wspominałam gdzie potencjalnie kontynuować temat- tym razem pierwsze trudy z dzieciakami. Jakieś propozycje?

Trzymam kciuki za córeczkę Made.

Dragonella miała już cc czy jej przełożyli? O ile pamiętam była podziębiona (?).
 
Do góry