reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

reklama
Mokito fakt smiesznie to brzmi co piszesz :-D ale tylko pogratulowac pomyslowosci i zaradnosci mezowi twojemu bo wiekszosc w tym i moj wpadna w panikę moj to napewno :-D
 
Mi na ostatnim USG lekarz powiedział ze mała ma bardzo bujną czupryne, a zgagi u mnie brak. Mówi że to tak nie ma. Ale naśmiałam sie z tego judasza i zeza nigdy o tym nie słyszałam ;-)
 
Mokito pomysłowy ten Twój mąż. :-) A w Austrii nie trzeba mieć zaświadczenia jak u nas?
A co do tych niektórych przesądów to faktycznie można się pośmiać..
Ja np to powinnam mieć chłopca bo ładnie wyglądam, wszyscy mi to powtarzają, a dziewczynki podobno ''odbierają urodę''..;-)Więc może jednak będzie Jasiu a nie Helenka...? <śmiech>;-);-)
Patrzcie ile przesądów znalazła...
Ciążowe przesądy: najczęstsze ciążowe przesądy | mamazone.pl

''Podczas zmywania naczyń nie wolno ciężarnej polać brzucha wodą, bo dziecko będzie alkoholikiem'' Oj to ta moja mała będzie chlać a chlać..;-)
 
Kika to trzeba miec prawko na wozek? hmm sama nie wiem ;-)... dzis sie wybieramy do przedszkola bo tu w naszej malej miejscowosci sa zapisy tylko w jeden dzien roku. Rok szkolny sie zaczyna 7 wrzesnia a nasza Kinga z 7 marca wiec bedzie miala dokladnie 2,5 roku. Gdyby przyszla na swiat dzien pozniej to by juz jej rekrutacja nie objela. Idziemy tak w sumie tylko zobaczyc jak to wyglada, moze bedzie chodzic na kilka godzin w tygodniu. Choc z drugiej strony obawiam sie chorob z przedszkola..
 
No te przesądy są naprawdę zabawne. Moja teściowa mnie na początku goniła, bo się nóg nie krzyżuje, bo dziecko będzie miało krzywe, nie nosi się łańcuszków itp...mój mąż ją wyśmiał okropnie i się uspokoiła;)
Mokito a nie lepiej aby twój mąż zawiózł cię na ip i sobie auto przestawił później sam? Bo szkoda dziadkowi wózek zabierać skoro nie zna się godziny 0:p
 
Aisha o dziadka sie nie martw bo on tylko go uzywa jak rusza w swiat (jakas impreza okolicznosciowa) a tak to chodzi z balkonikiem. W ogole to juz 93 lata ma (!)
A ja to ciagle krzyzuje nogi :-x
 
Dzis dzien babci i dziadka w przedszkolu świetny wystep od babci dostal loda.

Ja juz vyn chciala 39 tydzień i cc bo spac w nocy nie moge q ciagu dnia bym spala mam syndrom niespokojnych nóg.
 
reklama
Haha dziadek nawet nie zdaje sobie sprawy jaki pomocny jest na te 93 lata, że jeszcze dla najmłodszego pokolenia sprzętu użyczy, musi pożyć długo żeby prawnuczce opowiedziec historie z wózkiem, zdrówka dla Pana Dziadka:-D
 
Do góry