reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Właśnie mam już córeczkę - 20 miesięcy. I w tym sęk. Ona sama wymaga jeszcze sporo uwagi, a co dopiero opieka nad 3 małych dzieci? eh... prawdę mówiąc wolę o tym póki co nie myśleć i nie stresować się.
 
reklama
kurcze ale wczoraj chyba na usg widziałby ze mam krwiaka ? myślę ,ze ta wizyta mi nic dzisiejsza nie da. A w szpitalu zrobią tyle , ze podepną mnie i dożylnie będę otrzymywac progesteron , nie mogę sobie pozwolić na leżenie w szpitalu bo nie ma się kto zająć małym.
Konsultowałam z mamą i ona też uważa , ze jak ma ,,polecieć'' to poleci a jak ma się utrzymać ciąża to się utrzyma. Zażywam hormony na podtrzymanie ciąży.
 
Smutas zobaczysz ze nie bedzie tak zle. Zanim urodzisz to twoja mala bedzie miala 2,5 roczku bedzie juz bardziej rozumna. Bedzie dobrze glowa do gory ;-)

Tweety no to oczywiscie twoja decyzja.
 
Ostatnia edycja:
poza tym dziwna sprawa , 2 testy wyszł pozytywnie , lekarz już na pierwszej wizycie nie był pewien czy to ciąża i mówil , ze to ok 5 tyg . A wczoraj kiedy mialam iść zobaczyc czy bije serduszko to mówił , ze jest to 5 tydzień i tylko jest pęcheżyk . Zwariowałam i już sama nie wiem. Stwierdzil ,ze to ciąża , a jak się pomylil ??? moze to okres normalny? pomocy :(
 
Nie umiem ci powiedziec. Ja bylam w 4t0d i mialam juz pecherzyk 3.5 mm moj gin go widzial. W sobote bylo 4t5d i pecherzyk byl 8.5 mm i lekarz w szpitalu nie mial watpliwosci ze to ciaza. Plamilam przez wiele dni dokladnie w terminie miesiaczki ale lezalam plackiem i luteina dopochwowo 2 razy dziennie. Dzis kontrola. Dlatego tak przykro mi ze to przechodzisz ale ja jak tylko cos bylo nie tak odrazu do lekarza. Nie daloby mi to spokoju.
 
AsiaSzw... no to jesteś pierwszą osobą, która mi zazdrości. Od wszystkich słyszę zazwyczaj "oj bidulka, jak ty sobie dasz radę" :baffled:
Zajrzyj na wrześniówki 2012, dzisiaj koleżanka urodziła, ma chłopca z września 2012 i od dziś bliźniaki. I na pewno da sobie radę. Ty również, więc głowa do góry. Na sierpniu 2014 oprócz niej jest jeszcze druga dziewczyna w bardzo podobnej sytuacji, także głowa do góry.

poza tym dziwna sprawa , 2 testy wyszł pozytywnie , lekarz już na pierwszej wizycie nie był pewien czy to ciąża i mówil , ze to ok 5 tyg . A wczoraj kiedy mialam iść zobaczyc czy bije serduszko to mówił , ze jest to 5 tydzień i tylko jest pęcheżyk . Zwariowałam i już sama nie wiem. Stwierdzil ,ze to ciąża , a jak się pomylil ??? moze to okres normalny? pomocy :(
U mnie podobnie, test pozytywny, dzisiaj byłam na pierwszej wizycie, byłam pewna, że zobaczę machające dziecię, a tam tylko pęcherzyk, który wskazuje na ciążę 6t5dc. Czekamy 2 tygodnie na rozwój. Lekarz jest pewien, że owulacja się musiała przesunąć i stąd młodsza ciąża. A ja muszę w to wierzyć.
 
ja też dziś byłam na USG i u mnie na 100 % to puste jajo płodowe do usunięcia . :tak:
Coś jednak nade mną czuwa i wie że ja tylko dwoje dzieci mieć chciałam .
Także ja tam znikam i mam zamiar już się nigdzie nie pojawiać :-D
Ale z sentymentu pewnie będę sobie do was zaglądała :tak:

I nie martwcie się tym , bo takie akcje są wbrew pozorom dość rzadkie w tym okresie ciąży :tak:
 
reklama
Zrobiłam betę po wyjściu z kliniki i właśnie odczytałam wynik = 27 000. Ale szukanie w necie mnie przerosło czy to odpowiedni wynik. Czekam aż mnie kolezanki zinterpretują. W piątek powtórzę badanie.

Aniam141 - no to jednak Rumunia. :tak:
 
Do góry