reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Strega jak nie zwolnienie to chociaż zaświadczenie, ponieważ w pracy ciągle jestem na nogach a poza tym dźwigam i do tego pracuje tylko na noce. Poza tym mojemu pracodawcy łatwiej wysłać mnie na zwolnienie niż dostosować miejsce pracy :dry:
 
reklama
Witam z rana ;) chociaż od 7 w pracy siedzę. Trzeci dzień z rzędu i mam już dość, ale jutro wolne :-)
Marzę, aby była już 19-sta.

W brzuchu mi burczhy, ale mdli mnie i nic nie mogę przełknąć :baffled:

Kiedy to się skończy? Już jestem wyczerpana, tą pracą, tymi mdłościami...
 
miałam pisać bo zapomniałam czy to normalny objaw że mi jest strasznie zimno. wieczorem śpię pod kołdrą w skarpetach i polarze :confused:

Ja dziś w nocy tak marzłam,że nawet mąż mi nie pomógł... Jest mi ciągle zimno, ale noc to już masakra, jakby na dworze -20 było ;/

Witam kobietki :) Dziś u mnie straaasznie deszczowo, więc postanowiłyśmy z Milenką, że nie wychodzimy dziś z łóżka :-D Wczoraj tak okropnie bolała mnie głowa, że sama nie wiem jak dałam radę się ogarnąć do spania ;/ Ale to chyba pogoda. U mnie dalej dolegliwości brak, ciekawe jak długo :D Jedynie czasami pokłuje mnie w podbrzuszu lub zaboli jak na miesiączkę. Od rana nie miałam humoru, ale moja córcia mi go poprawiła jak tylko ją zobaczyłam z wieeelkim uśmiechem i dwiema wystającymi, bialutkimi "łopatami" :D Mila wygląda komicznie z zębami, ma wielką przerwę między górnymi jedynkami i ciągle mamy z Niej ubaw :D

Pozdrawiamy! :)
 
temat gardlo i ja podlapie...masakra jakas ;) ciuckam dropsy mietowe i lepiej jakos :)
Maagsiaa moj tez ma taka przerwe miedzy jedynkami :D uwielbiam!!
Dobrze ze mnie jeszcze mdlosci nie dopadaja bo zaraz remont zaczynamy i musze wszystko popakowac poogarniac i przygotowac zeby sprawnie wszystko poszlo ;-)
 
Dziewczyny mi tez ciagle zimno, spie w zimowej pizamce i skarpetkach, masakra!

Kciuki za dzisiejsze wizyty :-)

Mdlosci hmmm kiedys sie skoncza, albo po 1 trymastrze albo po ciazy... U mnie jest coraz lepiej ale moze dlatego ze podjadam ;-)
 
Hej dziewczyny :-)) Zobaczyłam tą grupę i od razu postanowiłam dołączyć! tydzień temu dowiedziałam się o ciąży:) obecnie 5 tydzień i 5 dzień ;)) i milion różnych myśli na minutę!:) to moja pierwsza ciąża:) Na szczęście na razie oprócz bolących piersi innych objawów brak..jestem po wizycie u lekarza ale za wcześnie na założenie karty ciąży… następna wizyta 15 lipca;) pozdrawiam serdecznie :)
 
MadziaSek ja też podjadam, ale mimo to mdłości nadal są :) oby szybko minęły :-)

Maagdalena u mnie 6 tydzień, jutro pierwsza wizyta i mam nadzieję że już będzie coś widać :) To moja pierwsza ciąża i tak jak Ty mam tyle myśli w głowie że hoho :-)
 
Anikaaaa to napisz jutro czy już coś na badaniach udało się zobaczyć bardzo jestem ciekawa! :-) 3mam kciuki żeby się udało;-) ja miałam wizytę w poniedziałek więc tylko dostałam skierowanie na badanie krwi: glukoza, tarczyca, hiv, grupa krwi itd. Ale pani doktor nie była jakoś specjalnie zainteresowana więc znalazłam inną - z dobrymi opiniami ,mam nadzieję, że okaże się milsza:-)
 
reklama
cześć mamusie, Anikaa trzymam kciuki za wizytę podziel się wszystkimi newsami, Maagdalena witaj, dołaczaj do Nas widzę że tobie lekarz też nie założył karty ciąży na pewno na kolejnej wizycie nadrobi wszystko i zleci badania.
Mnie mdli ciągle okropne to uczucie w pierwszej ciąży nie wiedziałam co to mdłości....jedynie jak coś zjem to przechodzi ale ile można jeść, jestem ciągle drażliwa i nerwowa...Ci klienci mnie wyprowadzają z równowagi, czy któraś z was pracuje w obsłudze klienta??
Liczę że otrzymam l4 na kolejnej wizycie bo siedzenie 9 godzin to zdecydowanie nie na moje nerwy....
 
Do góry