reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Zrobiłam betę po wyjściu z kliniki i właśnie odczytałam wynik = 27 000. Ale szukanie w necie mnie przerosło czy to odpowiedni wynik. Czekam aż mnie kolezanki zinterpretują. W piątek powtórzę badanie.

Aniam141 - no to jednak Rumunia. :tak:

W tym roku jeszcze francja :-D:-D

A tym czasem spadam na piwko :-p:-p
Mi naprawdę kamień spadł z serca bo ja nie chciałam :tak:
mam dość póki co :-D:-D
Dziś już powiedziałam gin jak mnie chciała pocieszyć :-D niech mają Ci co mają problemy z zajściem , ja już swoją normę wyrobiłam .
Ale wam dziewczyny kibicować będę z całego serca :tak:
 
Lilijanna myśle że wynik jest ok. Zobaczysz jeszcze piątkową bete. Najważniejsze, żeby ładnie przyrosła.

HanaSmietana bardzo mi przykro. Trzymaj się.

Aniam no szkoda, choć jak miałaś takie podejście do tej ciąży to pewnie dobrze się stało.

Tweety może jeszcze nie wszystko stracone. A zrób możę bete 2 razy i zobaczysz, czy przyrasta czy spada. Trzymam kciuki.

Co do witamin to ja biore Femibion I.
 
Gabis u mnie natura wiedziała co robi i tyle :tak:
A nie chcę trzeciego w miliona różnych powodów , z wygodnictwa również :-D
Dodam jeszcze że mój mąż ma już w sumie 4 szt :confused: styknie :-D:-D

Ale wy rośnijcie duże dziewczyny :tak: Kibica wiernego tu macie we mnie :tak:

Poza tym pracowałam dość długo w komisie dzieciowym , więc jakby chciał porady w sprawach wózkowo gadżetowych służę pomocą :tak:
 
Smutas ja mam blizniaki ktore maja teraz 4 miesiace, urodzily sie w 26tyg. Teraz jestem w ciazy i termin mam na 6.02 wiec ta fasolka bedzie o niecaly rok mlodsza od rodzenstwa. Na poczatku sie martwilam jaj to bedzie ale stwierdzilam ze jakos sobie dam rade. Ty rowniez sobie poradzisz a jak uslyszysz 2 bijace serduszka to od razu wszystkie watpliwosci przejda.:-) zobaczysz jakie cyrki blizniaki wyprawiaja na usg.:-) raz to moja Asia kopala brata po glowie a Wojtus nie byl jej dluzny i klepal ja po tylku. :-)
 
monikamarcina - a próbowałaś cholinex intensiv ?, ja dostałam już do brania Pregna plus i duphaston na podtrzymanie, njaważniejsze żebyś jak najwięcej leżała, mnie też pobolewa i mam posrane ale musze jeszcze 2 dni pochodzić do pracy a potem wymarzony urlop. Staram się jak najwięcej leżeć.

mujer - ja słyszałam że dużo kobiet w ciąży farbuje włosy

smutas - gratuluje!

maagdalena - już do nas dołączyłaś witaj


Ja dziś w pracy zakręcona jak zawsze. Potem odbiór syna przyjechaliśmy do domu a on poszedł do wuja (bo mieszkamy z bratem męża) poćwiczyć z nim (czyli wuja ćwiczy a on liczy i patrzy i bawi się samochodzikami). Dziś był kryzysowy dzień bo mój synuś zapomniał wziąć swoją ukochaną poduszkę LULU ( na nieszczęście ma tylko jedna i nie da rady znaleźć takiej samej). I w efekcie całości poszedł spać po 22 ale nie płakał bo to jest tragedia narodowa że nie zabrał LULU z przedszkola.

Ide spać wlece jutro przed południem jak zawiozę małego do przedszkola. Jutro mały chyba pójdzie chętnie do przedszkola bo od roku chodzi i nie chce chodzić. Jutro otwierają biedronke koło mojej mamy blisko jego przedszkola i mu obiecała babcia ze cos mu kupi a mały już od 6 mc opowiada że to jego biedronke budują i jutro spełni się jego marzenie :-D
 
reklama
Hej dziewczyny. Jak tam dziś samopoczucie?

Mnie mdli coraz bardziej juz nie tylko rano. Muli mnie przez większość dnia i co chwile musze cos przekąsić.

W poniedzialek ide na kolejną wizyte. Juz sie doczekać nie moge.

Milego dnia.
 
Do góry