reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

dziewczyny ja właśnie po wizycie .... lekarz stwierdził to samo co ja czyli cczekamy 2 tyg , dziś na usg stwierdzil ze najprawdopodobniej pęcheżyk został zamoistnie usunięty i , że to jest najprawdpodobobniej okres. Mam brać leki na podtrzymanie ciąży i za 2 tyg przyjść na kontrole...CZyli chyba dobrze czułam od początku ,ze to nie ciąża
 
reklama
Tweety trzymam kciuki za podtrzymanie ciazy..
U mnie z gardlem minimalnie lepiej.. jednak boli mnie podbrzusze.. jestem po dwoch nospach ;(
 
Zrobiłam betę po wyjściu z kliniki i właśnie odczytałam wynik = 27 000. Ale szukanie w necie mnie przerosło czy to odpowiedni wynik. Czekam aż mnie kolezanki zinterpretują. W piątek powtórzę badanie.

Aniam141 - no to jednak Rumunia. :tak:

wg normy w laboratorium gdzie ja robilam to 6-7 tydzien ;)
 
A jak mogę dołączyć do Was?? nie ukrywam, że na razie poruszam się tu troszkę na ślepo:) będę wdzięczna za pomoc:-):-)
Już dołączyłaś, witaj. :-)

wg normy w laboratorium gdzie ja robilam to 6-7 tydzien ;)
Dziękuję ślicznie. No to może faktycznie później ta owulka była, w piątek wszystko się okaże, po drugiej becie.
 
Witam kolejne nowe mamusie!

Mujer ja farbuje raz w miesiacu, wlasnie w ta sobote ide farbnac odrostowe siwki ;-) zdecydowanie wolalabym miec czarne odrosty niz siwe przy czarnych wlosach ehhhhh

Smutas super, blizniaki fajna sprawa, dasz rade! Trzymam kciuki!!!

Aniam, Tweety to sie u Was porobilo....

Gratki udanych wizyt!
 
reklama
Do góry