reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Za wszystkie wiytujace trzymam kciuki.

Nie poszlam dzisiaj do pracy przez to gardlo.. kazde przelkniecie sliny to dramat..

Biore sie za sprzatanie..gotowanie.. przynajmniej jest plus z tej choroby - czas na ogarniecie syfu w domu.
 
reklama
Mam już okropne odrosty i dylemat, czy je zafarbować czy nie.
Słyszłam różne opinie. Farbujecie? Już źle się czuję z takimi czarnymi odrostami, bo farbuję na blond.
 
Ja pracuję na recepcji w banku, więc to co innego, ale kontakt z ludźmi mam. Na szczęście nie wkurzającymi. Ale znam ten ból, pracowałam już w kiosku, przyjmowałam zkłady sportowe. I do kiosku bym za chiny nie wróciła, miałam ochotę powybijać tych ludzi. Było to jeszcze w metrze, po 13 godzin, pełno ludzi, nawet zjeść nie miałam kiedy. Okropnie to wspominam.
Tu jest ogólnie nudno, najgorsze w tej prach jest to, że trzeba wysiedzieć 12 godzin.
 
Smutas podwojnie gratuluje ;)
Ja pracuje jako szkoleniowiec i do tego jezdze po PL wiec kariera w pracy moja za dluga nie bedzie juz w tym roku ;)
Ide jesc obiad z mlodym bo w zlobku strajkowal ;)
 
ja mam wielki problem....

wczoraj zaczełam plamić na brązowo , poszlam do ginekologa przepisal duphaston i powiedział , ze gdybym zaczęła krwawić żywą krwią to do szpitala. No i w nocy się zaczęło , jak okres... nie pojechalam bo mam male dziecko i nie dałam rady a wyszłam też z założenia , ze natura wie najlepiej.. tj jeśli coś się dzieje w stylu poronienia to niewiele w szpitalu mi pomogą . Dziś nadal krwawię , czuję jak jak by to był okres. Teraz nie wiem czy to okres czy poronienie ... boli mnie brzuch.
Zrobiłam dziś test i wyszedł równie pozytywny.
Wczoraj na wizycie lekarz mnie zszokował bo nie był pewien czy to ciąża.... mimo to i tak założyl kartę ciąży.... dlatego nie spieszę do lekarza bo co mi powie jak wczoraj bylam..
 
Tweety kurcze słabo bardzo, a nie mozesz pojechac do tego lekarza?? Ja plamilam półtorej tygodnia na brazowo i caly czas biore luteine moze masz krwiaka i nie wszystko stracone. Nie wytrzymalabym bez konsultacji z lekarzem.

Smutas :) ale ci zazdroszcze tych bliźniąt!!
 
AsiaSzw... no to jesteś pierwszą osobą, która mi zazdrości. Od wszystkich słyszę zazwyczaj "oj bidulka, jak ty sobie dasz radę" :baffled:
 
reklama
Jeju to przykro mi, że takie rzeczy słyszysz. Czy to twoja pierwsza ciąża? Zobaczysz bedzie dobrze i na pewno dasz sobie radę :-) Początki zawsze są ciężkie bez względu na ilość dzieci a ty za to zaliczysz to za jednym zamachem :tak:
 
Do góry