reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

anulfka ja miałam rok przerwy i mnie lekarza opr że jeszcze z pół roku powinnam poczekać .
A co lekarz na to ?

U mnie raz słoneczko raz chmury , ale za ciepło to nie jest :no:
 
reklama
Witam dziewczynki nowe mamusie coraz nas więcej i wątek nowe tematy już ma super, nie odzywałam się bo miałam 3 dni wolne a z tel strasznie nie lubię pisać więc was podczytywałam a teraz w pracy już jestem więc piszę :)


Jestem :)
Dziecie ma 5 mm rozeija sie dobrze, serduszko bije ;) termin z miesiaczki 13 luty ;)
super że już widziałaś serduszko, ja do 1go nie mogę się doczekać

Dobrze ze masz wsparcie w mezu, to bardzo wazne ;)

Dziewczyny mnie dopadl straszny bol gardla... nie wiecie co moge brac?
ja też w zeszłym tygodniu to przeszłam więć wziełam rutinoscorbin i dużo herbatki z miodem i cytrynką i po 3 dniach bół gardła minął, gorzej że w pracy klima chodzi i koleżanka namiętnia obniża temp.a ja siedzę i marznę ale cóż robić
 
super że już widziałaś serduszko, ja do 1go nie mogę się doczekać

szybko zleci.. też się naczekałam..lecę dzisiaj, mam nadzieję, że będzie już widać na tym archaicznym sprzęcie..


ja też w zeszłym tygodniu to przeszłam więć wziełam rutinoscorbin i dużo herbatki z miodem i cytrynką i po 3 dniach bół gardła minął, gorzej że w pracy klima chodzi i koleżanka namiętnia obniża temp.a ja siedzę i marznę ale cóż robić

powiedz, że Ci zimno? poproś by nie obniżała?
 
Czesc,

U mnie dziwna pogoda, jak wczoraj, jak slonce to cieplo jak chmury to zimno...

MonikaMarcina gratki wczorajszej wizyty i zobaczenia serduszka.
Na gardlo mozna tantum verde, mi tabletki pomagaly!

Pisalyscie o ubrankach, ja jeszcze poczekam z wyciaganiem bo kartony stoja u znajomej, u mnie brak miejsca, jak tylko bede znala plec zabiore sie za segregacje, pranko i prasowanko ;-)

Zaczynam brac magnez bo skorcze mnie dopadly, heh jak w pierwszej ciazy, wiec lekko nie bedzie wrrrrr

Milego dnia!
 
Hej. Bylam w aptece i dala mi wlasnie *spam* gardlo.. a mowila o tantum verde tez ale nie zalecalaby w 1 trymestrze.
Tez nie wiem co brac, bo w pierwszej ciazy nie chorowalam..

W ogole dzisiaj mam kiepski dzien , czuje sie jakby przejechal po mnie walec.. zero energii. Wymiotowalam rano po.. herbacie :)))) widze ze ta ciaza bedzie gorsza od pierwszej :/
 
Ale nas już tutaj dużo. Ja niestety w kiepskiej formie. Dzisiaj nawet nie poszłam do pracy bo już z sił opadłam. Wczoraj caly dzień wymiotowałam. W weekend też. Na nic nie mam apetytu, a nawet jeśli cos zjem to i tak zaraz wymiotuję. Tak samo czułam sie w pierwszej ciąży. Widzę, ze mam dużo dp nadrobienia bo jak tu ostatnio zaglądałam to była dopiero 15 strona:-)
 
Ale nas już tutaj dużo. Ja niestety w kiepskiej formie. Dzisiaj nawet nie poszłam do pracy bo już z sił opadłam. Wczoraj caly dzień wymiotowałam. W weekend też. Na nic nie mam apetytu, a nawet jeśli cos zjem to i tak zaraz wymiotuję. Tak samo czułam sie w pierwszej ciąży. Widzę, ze mam dużo dp nadrobienia bo jak tu ostatnio zaglądałam to była dopiero 15 strona:-)

Andzia u mnie tez gorzej z samopoczuciem.. dzisiaj chyba pojde wczesniej do domu..
 
hmmm to chyba jakis syndrom drugich ciąż bo ja też dużo gorzej znoszę niż pierwszą a te mdłości bywają wykańczające z tym że ja muszę cały czas coś jeść bo inaczej masakra.........
 
Dziewczyny ja przy pierwszej ciąży przez pewnien okres dublowałam wizyty czyli i nfz i prywatny ...dla spokoju , ale prywatny zauważył jakiś mój dokument od innego lekarza i powiedział ,zebym zastopowała bo nadmierne usg nie jest dobre dla płodu, zaleca się przeprowadzanie raz w miesiącu. Potwierdził to potem mój lekarz z nfz , szkody nie zrobicie ale pewnie coś jest na rzeczy skoro 2 lekarzy o tym wspomnialo :) Ja tylko uczulam z doświadczenia :)

Ja jutro idę zobaczyć serduszko , a mówilyscie już swoim rodzinom ?? My jeszcze nie
 
reklama
Do góry