reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Chyba w ciąży najlepiej leczyć się naturalnie. Gorące mleko z czosnkiem (?). Ogólnie ciepłe napoje, albo jak się mówi, lody :)


Ja 2 lipca mam pierwszą wizytę i mam nadzieję, że zrobi mi usg, chodzę na nfz, jak do tej pory nie narzekałam na niego. Prywatnie mnie nie stać. Wzięliśmy kredy, niedługo trzeba będzie urządzać mieszkanie od nowa, także spory wydatek. No i nie uważam, że lepszy jest prywatny, ważny jest lekarz.

U nas szaro, buro i ponuro. Strasznie zimno.

Chciałabymmóc wziąć sobie wolne. Chyba w ogóle chciałabym normalną pracę. A tu mogę umierać, a muszę siedzieć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc mamunie ;-) dziecie w zlobku sie bawi a ja na bete poszlam. Wynik dzisiaj do wieczora powinnam dostac :-) ja jeszcze mezowi nie mowilam...zeby sie biedaczyna nie rozczarowal gdyby cos jednak bylo nie tak ;)
 
Witanko !

Wspólczuje wam dziewczyny tych mdłosci.. sa pewnie wykanczajace.. :no:jest jednak nadzieja, ze niedlugo przejdą I zadnej z was nie beda meczyc cała ciąże !
Ja nie miałam zadnych mdłości.. ani z córka ani z synem, nic , zero :) Teraz tez nie.. jedynie dziwny posmak w ustach..
Chorowitkom zdrówka !
Monikamarcina -Możesz płukac gardło woda z sola. jak wytrzymasz ten smak :):tak:

Ja jeszcze nic nikomu nie mówiłam , o moich podejrzeniach..ale wiem , że mąz nie bedzie sie cieszyl.. wręcz przeciwnie.. 5 lat temu chciałam jeszcze jedno dziecko, bo mam samych jedynakow:dry:, nie chciał I nic nie zdołalo zmienic jego decyzji..
Eh..:no:
 
oj bedzie sie cieszyl ;) moze nie odrazu ale bedzie :)))) Moj to czeka na ta informacje od dnia kiedy sie zgodzilam na drugie dziecko ;)
 
Witam wszystkie lutówki.
Postanowiłam się ujawnić, przyznam szczerze, że podczytuje od samego początku. Ja również jestem lutówka, a dokladnie jestem 5t1d jak Marata :)
wcześniej się nie ujawniałam ponieważ drugi tydzień leżę w łóżku z plamieniami :( dziś pierwszy dzień od długiego czasu nie boli mnie brzuch. Jutro mam wizytę kontrolną u gina. Z objawów mam bolesne (.)(.) i mega apetyt :) poprostu jak odkurzacz :tak:

Pozdrawiam serdecznie!!
 
Asia czyli teoretycznie z 22.02.2015 beda nasze dzieciaczki sie urodzinowac :-) ja dopiero na etapie bety bo nie dowierzam jeszcze ;) do lekarza sie dopiero bede umawiac na przyszly tydzien spokojnie :)
 
reklama
Marata ja bardzo szybko sie dowiedzialam bo test mi wyszedl juz 23dc a w dniu spodziewanej @ zaczelam plamic wiec kolejnego dnia mialam juz usg :-) potem w sobote znowu i wtedy pecherzyk ciazowy mial juz 8.5mm. Jestem dobrej mysli. Zobaczymy ile jutro bedzie mial :-) juz doczekac sie nie moge!!!
 
Do góry