reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

witam nowe mamusie!!!

Dziewczyny widzę ,ze jest nas sporo z drugimi pociechami w drodze, nawet duzo mlodsze od mojego,jestem w szoku i podziwu bo mój roczniak a ja się dygam jak to z 2 będzie!!:) powiedzcie jak to u Was bylo z 2? celowo czy ,,tak wyszło'' bo u nas,,tak wyszło''
u mnie 2 było planowane, teraz z 3 taka kontrolowana wpadka ;-)
 
reklama
dziewczyny a wogóle wrócilyscie po po rodzicielskim do pracy ? jak w pracy reaguja na drugie dziecko ?? ja się strasznie boję powiedzieć...
 
Spać, spać, spać mi się chce a poza tym do przejścia. Z pracą to ja jestem w kropce, bo rok temu zmieniłam i właśnie 30 kończy mi się umowa. Myślę że mi przedłużą ale na razie nie przyznaje się o ciąży (mogę jeszcze nie wiedzieć:rofl2:), jak dostanę umowe to jeszcze z 2 tyg i się przyznam a jak nie to i tak musi przywrócić ciężarną do pracy do czasu rozwiązania( kiedyś było że ciąza nie może być młodsza jak 12 tyg a teraz ponoć od pierwszego dnia). Zresztą jak ma być to będzie, praca jest ważna ale zdrowie dziecka i nasze dużo ważniejsze.
 
Mi nie dosc ze chce sie spac to jeszcze mdlosci co chwile mnie dopadaja. Jestem okropnie czula na zapachy wiec w ciagu dnia jak mam 2-3h przerwy to gora :( a przy blizniakach nic mi nie bylo. Ehhh no ale coz mowia ze kazda ciaza jest inna.

Ja juz widzialam i slyszalam w srode serduszko mojej fasolki.
 
Ja jeszcze nie.. jutro o 17.30.. :(

Mnie mdlosci powoli przechodza.. ale wrazliwosc na zapachy pozostala.. no i na akryl przy ktorym pracuje..
 
Mi dziś mija 6tc jutro idę do lekarza. Według moich obliczeń termin na 2 połowę lutego. U mnie to jest pierwsza ciąża :-)
 
reklama
AnaJJ lepiej jeszcze nie mow o ciazy w pracy bo wtedy mogą ci nie przedłużyć.

Monikamarcina, Karolina kciuki za wasze wizyty. Dajcie znac jak fasolki rosna.
 
Do góry