reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Witam wszystkie mamy, te obecne i te przyszłe:)

Mam na imię Kasia, mieszkam w Krakowie i najprawdopodobniej w lutym 2015 urodzę moje drugie dziecko:)
Póki co testy wypadły pozytywnie, a USG mam zaplanowane na najbliższą środę, więc wtedy wszystko będzie potwierdzone:)

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona:)
 
reklama
Witajcie dziewczynki po wolnym
negatywny . :-(

przykro mi ale jesteś taka młoda i już jesteś mamą więc wkrótce ujrzysz wymarzone dwie kreseczki


Mój narzeczony wczoraj ze mną porozmawiał i podjęliśmy decyzję , że się dalej staramy .
i na pewno się uda

Ja mam znowu odwrotnie. Przed ciążą nerwus, teraz jestem spokojna i senna :p

Dzisiaj mnie dopiero dopadły mdłości, a tu od 7 do 7 w pracy:(
ja niestety jestem w grupie tych nerwusków, melisa uważacie że pomaga??? chyba będę pić.
najgorzej w pracy bo bezpośrednio z klientem wyprowadzają mnie na maxa z równowagi, przy najbliższej wizycie u gina biorę l4...


Witam wszystkie mamy, te obecne i te przyszłe:)

Mam na imię Kasia, mieszkam w Krakowie i najprawdopodobniej w lutym 2015 urodzę moje drugie dziecko:)
Póki co testy wypadły pozytywnie, a USG mam zaplanowane na najbliższą środę, więc wtedy wszystko będzie potwierdzone:)

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona:)
witaj GoldenEye miło że kolejna mamusia lutowa dołącza, a ile ma twoje pierwsze dzieciątko?? podziel się informcjami po usg ;)
 
Witam nowe mamusie.
Mujer mi tez dokuczaja mdłości i pracuje 10 godzin dziennie. Staram się jeść a apetytu brak. I tak jest lepiej niz w poprzedniej ciąży bo wtedy oprócz mdłości wymiotowałam i piłam tylko wode i jadłam banany.
U mnie też druga ciąża, no wsumie trzecia, pierwszą poroniłam. Synek ma 18 miesięcy.
 
Moja Ala ma prawie 10 miesięcy:) więc też będę miała w domu dwa maleństwa do ogarnięcia... mąż pracuje po 10 godzin dziennie, a reszta rodziny 150km od nas:)

jeśli chodzi o moje samopoczucie, to wszystko dobrze. pierwszą ciążę też przeszłam bez mdłości i w rewelacyjnym humorze, więc mam nadzieję że i tym razem tak będzie:)
z tego co wiem, na poranne nudności pomaga imbir. mojej koleżance w ciąży pomagał już sam jego zapach, ale można też kupić herbatki imbirowe.
 
Z tymi mdłościami jeszcze nie jest tak najgorzej, więc przeczekuję. Odpycha mnie od nabiału, warzyw i owoców, a najchętniej to jadłabym pizze, kebaby itp., a powinnam się zdrowo odżywiać. Podobno mięta też pomaga. Do tego raz na jakiś czas pobolewa mnie brzuch z lewej strony i czasami tak, jakbym miała okres.

Moja mama ma nas 3 i każdą ciąże przechodziła inaczej. Ze mną miała tylko wieczorne mdłości, w drugiej ciągłe, a w trzeciej, żadnych.
 
Elunia mi meliska pomaga ;-)

GoldenEye witaj! Super ze kolejna mama z tak malym maluszkiem do nas dolacza!

Muler to nieciekawie z tym jedzeniem, ja jem wszystko i tak jak w pierwszej ciazy tak i w tej jak bede miala ochote na coca cole czy frytki to bede jadla ;-)
 
Ostatnia edycja:
Zor ja nie pomoge bo sama grożę mężowi rozwodem :-D
choć nie mam męża to kupiłam ostatnio książkę " jak przetrwać rozwód" i ostentacyjnie położyłam na stole..
A na pytanie: - po co?
-zawsze się może przydać :-D

..więc rozumiem doskonale

Ja mam znowu odwrotnie. Przed ciążą nerwus, teraz jestem spokojna i senna

A ja mam chyba w promocji nerwową senność :p

Witam wszystkie mamy, te obecne i te przyszłe:)
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona:)

witaj :-) przyjmujemy :p
 
Hej. Witam nowe mamy ;)

Ja za to jestem nerwowa na przemian z emocjonalnoscia i sennoscia. Becze na przemian ze zloscia.. :/

Ja tez mam dosc swojego faceta... ehhh..

A nas dzisiaj nie przyjela pediatra.. a ja co? W bek :)) ;/
 
witam nowe mamusie!!!

Dziewczyny widzę ,ze jest nas sporo z drugimi pociechami w drodze, nawet duzo mlodsze od mojego,jestem w szoku i podziwu bo mój roczniak a ja się dygam jak to z 2 będzie!!:) powiedzcie jak to u Was bylo z 2? celowo czy ,,tak wyszło'' bo u nas,,tak wyszło''
 
reklama
M MonikaMarcina ja z beczacych tylko jestem ;-)

Tweety u nas planowane ale za szybko poszlo wiec maz bardziej zszokowany niz ja :-) szczegolnie ze w ciagu mca od odstawienia tabletek zaciazylam a o pierwszego dwa latase staralismy :-D
 
Do góry