reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
MadziaSek niestety meliska nie pomaga.. czasem jak mi emocje opadną to się sama z siebie w duchu śmieję.. teraz to już chociaż znam przyczynę..ale przed spodziewaną @ w czasie pmsa, którego od paru lat nie miałam to warczałam na obcych bogu ducha winnych ludzi.. chociaż dla mnie wtedy byli winni [emoji12]
 
Sandrusia - coś myślę,ze niestety tym razem to nie ciąża. Popatrz dokładnie na ulotkę - jest napisane ,zeby nie odczytywac wyniku powyzej 5 minut bo test moze wyjść fałszywie pozytywny

Anulfka- dobrze widzę,ze masz 4 miesięczne bliźniaki???? jeju SZACUNEK
 
Sandra i jak test??

Moja Milenka ma prawie 8mscy i boję się, że nie dam rady, a przy bliźniakach bym oszalała, dlatego kochana wielki szacunek dla Ciebie, jesteś moim guru :) Wysyłam dużo uśmiechu i pozytywnej energii! :*
 
Ja mam znowu odwrotnie. Przed ciążą nerwus, teraz jestem spokojna i senna :p

Dzisiaj mnie dopiero dopadły mdłości, a tu od 7 do 7 w pracy:(
 
reklama
Czesc,

Magsia tez sie boje ze nie dam rady, szczegolnie ze sama z malym cale dnie jestem, maz w pracy a rodzina daleko... Hehhhh

Anulfka podziwiam!!!

Mujer wspolczuje mdlosci, a jak sobie z nimi radzisz?

Milego dnia dziewczyny!
 
Ostatnia edycja:
Do góry