reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Nie niem ile w tym prawdy ale moja cera strasznie się pogorszyła jest sucha szara i do tego z krostami :( moja babcia zawsze mówiła że córki odbierają mamom w ciąży urodę :) ciekawe na ile takie mądrości ludowe mają w sobie prawdy :)
 
reklama
Ja w ciąży zyskałam na urodzie (opinia innych i męża) a urodziłam córcię :p
Dopiero pod koniec, tydzień przed porodem (pobyt w szpitalu) zbrzydłam.. wyglądałam jak potwór :O
 
oglądałam wczoraj na youtube o tych testach z sody i w kilku przypadkach pomimo pienienia się urodziły się dziewczynki... hmm cóż chyba przyjdzie nam poczekać:tak:
 
U mnie też wychodzi, że bedzie dziewczynka;-) ale zobaczymy za pare tygodni;-) dzisiaj czuje się strasznie, już nie wiem czy to ta pogoda tak działa czy co:-(też chętnie bym z łóżka nie wychodziła, ale trzeba iść na spotkanie z groszkiem ;-)
 
Dorex kochana już niedługo się wszystko okaże ... ja traktuję to w formie zabawy !!!
Jak wczoraj lekarzowi wspomniałam o tym teście to się uśmiechnął :-D
Pozostaje nam poczekać

Mężasty kupił mi dzisiaj sokowirówkę ... macie takie cuda ...ale soczek z niej pyyycha !
 
ja też dziś fatalnie się czuję... mdłości od rana męczą i w dodatku głowa mnie rozbolała a do końca pracy jeszcze prawie 2 godziny buuuuuuuuuuuuu

Dorcia sokowirówka super sprawa ale zajechałam moją i chwilowo nie posiadam ..........
 
Anikaaaa u mnie dziś taka pogoda że dopiero przed chwilą wstałam z łóżka :blink: a Ty się szykuj na spotkanie z maluszkiem i koniecznie daj znać po wizycie i czekamy na fotkę Groszkowego :tak:
Dorcia sokowirówka super wynalazek, mam korzystam często - soczek pychotka ;-)
 
Hej dziewczyny, i u mnie dzisiaj kiepski dzień... Mała nie chce już spać w dzień i przez to jestem nie do życia. Mam okropne mdłości ale musze ugotować nakarmić bleeeee... okropieństwo... oby to już minęło.

Zauważyłam, że na lutówkach jest dużo ciężarowek z malutkimi przyczepami :D Jak sobie radzicie z małymi dzieciaczkami przy ciąży, bo mi już kręgosłup siada od dzwigania Natalki. Jeszcze jedno pytanko będziecie kupowały wózki rok po roku czy cos takiego ?

Jutro mam wizytę u lekarza ale usg nie będzie tylko pobierze wymaz na cytologię, bo ostatnio jak byłam to się okazało, że jakieś zapalenie mam i dostałam Natamycynę. Mam nadzieję, że już mi przeszło :)
 
reklama
Mnie też dzisiaj mdli, wymiotowałam i znowu mi się zbiera. Miałam tyle planów na dziś, a tylko siedzę, lub leżę. Okropnie się czuję i jeszcze te bóle głowy. Chciałam zrobić mojemu placki z pieczarkami, a nie mam siły :(
A jutro znowu do pracy, w ogóle przez tę pracę to nie ogarniam wszystkiego. Nie mam jeszcze grafiku na sierpień, a 22 mam ginekologa, a kilka dni wcześniej muszę zrobić badania i nie mam pojęcia kiedy. Znowu żeby zapisać się na badania muszę iść ze skierowaniem, a cały tydzień robię po 12 godzin. Może Mąż będzie mógł. Mam w miesiącu 8 dni wolego i nie wyrabiam, zwłaszcza teraz gdzie ciągle lekarze, badania... Mój ginekolog mi powiedział, że nie mogę pracować po 12 godzin, ale co ja poradzę?
 
Do góry