reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Tłumaczyłam tej babce, że mają mój wypis, ale ona twierdziła, że wszystko mają w archiwum i nie mają do tego dostępu.. Lepiej pojadę do szpitala i poproszę o kopię wypisu, to kosztuje grosze, a nie będę miała problemu podczas wizyty w Żorach. Jednak jest to trochę km od mojej wsi, więc nie chciałabym jechać na marne :p

A na stronce szpitala znalazłam cennik, w którym była pozycja 'kopia wypisu i dokumentacji medycznej', więc też myślę, że jednak zdobędę wypis :)
Dziękuję bardzo za pomoc! :*
 
reklama
Pani w przychodni po prostu się nie chciało ruszyć d**** To jest jej zasrany obowiązek odszukać w archiwum Twoją dokumentację czy jej się to podoba czy też nie. Akurat w tym temacie jestem na bieżąco...sama pracuję (obecnie jestem na L4) w rejestracji w przychodni i wiem doskonale co należy do moich obowiązków ;-)
myślę że szpital sobie nie pozwoli na takie akcje, więc spokojnie sobie to pozałatwiaj wcześniej :tak:
 
Super, dzięki :) Pocieszyłaś mnie, bo już od dłuższego czasu się martwię tym.. ale ja zawsze zamiast się poradzić kogoś, to nie śpię po nocach :baffled:
 
No to mi z chińskiego kalendarza wyszło, że chłopczyk :) A jak czytałam jak poznać płeć po objawach to dziewczynka i w ogóle czuje na dziewczynkę :) Ale płeć nie ważna, ważne żeby zdrowe było :)
 
Witajcie dziewczyny :) dopiero udało mi się dotrzeć do domu :) cały dzień gdzieś :) zrobiłam dziś małe zakupy bo spodnie juz mnie z lekka cisną ;) Poza tym dzisiaj dzień mija w miarę spokojnie i bez obojawowo :) Jutro w końcu wizyta na którą tak długo czekałam :)
Zaraz z ciekawości też zrobie ten test bo aż ciekawość mnie zjada :-) z tego co wam wyszło to prawdziwy babiniec szykuje się na luty :-)
 
Witam się czwartkowo

Jak dzisiaj Wasze samopoczucie ???

Ja rano zrobiłam test z sody ... nie zapienił się ... więc jeśli "mówi prawdę" będzie dziewuszka.

Muszę dzisiaj ogarnąć mieszkanko ... jest chłodno więc może nareszcie poprasuję moją wielką kupę prania !?
 
ja przyznaję się bez bicia, u mnie tak senny i deszczowo-jesienny dzień że wstałam tylko na siku i zrobić śniadanie które zjadłam w łóżku :-p
i dalej leżę :-D jakoś bez zapału do wstawania a mieszkanie wysprzątałam wczoraj więc dziś się obijam :tak:
 
Ciekawe te teściki. Jedno wiem że przy chłopcu w organizmie matki jest więcej męskich hormonów i np. u mnie gdzie mam słabe "owłosienie" na nogach ( 5 kłaczków na krzyż) to w trakcie ciązy z Wiciem bardzo a to bardzo zgęstniały.To pienienie sody może być też tym spowodowane. Teraz obstawiam dziewczynkę. Znajoma twierdzi, że 8 dzień cyklu (bez poprawek;-)) i na pewno będzie dziewczynka.
U mnie sezon przetwórstwa owocowo-warzywnego w pełni. Ogórków to już przerobić nie możemy, wymyslamy jakieś pikle na ostro, sałatki do obiadu. W domu od samego rana do nocy robota.
 
Ta głowa mnie już od kilku dni boli :( Masakra. Dobrze, że się u nas chłodniej zrobiło i jest czym oddychać.

Zaraz się przejdę do sklepu, to może się polepszy. Dzisiaj w ogóle źle się czuję, niedobrze mi. Ehhhh.

Mnie z testu wyszła dziewczynka :)
 
reklama
Wiecie co mi z testu i chińskiego też wyszła dziewczynka :) zresztą od początku mam przeczucie że będzie dziewczynka tylko teraz czekać czy się sprawdzi :)
 
Do góry