reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Maja Lilianek sporo w ostatnim czasie. Sandra jest na 69 miejscu rankingu z Wawy więc jeśli brać pod uwagę to kryterium to Sandra jest najrzadsza :-)
Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki
Karolina fakt potem z tym czasem różnie może być zwłaszcza jak w pobliżu nie ma dziadków którym ewentualnie można szkraba podrzucic :-D Chyba dopiero przy rozszerzaniu diety można liczyć na dłuższe wagary od dziecka no chyba że na mm jest :p
 
Karolina a moze trafi Ci sie taki spioszek, ze przez pierwsze miesiace aby nie umrzec z nudow nadrobisz cale serialowe zaleglosci (czy co tam chcesz) w przerwach sycac wzrok widokiem Anioleczka?
Kika zakonotowalam, teraz wystarczy sie postarac o trzecia corcie. To kiedy zaczynamy? :p

Mnie ostatnio tak korci samo niezdrowe jedzenie, ostre przyprawy, tluste dania... chyba chce sie nachapac na zapas bo pozniej przy karmieniu piersia moze byc roznie... Poza tym wzielam sobie do serca slowa gina z dzisiaj ze mam sie oszczedzac wiec mamy dzis z Kinia maraton: Reksio, Krecik, Mis Uszatek... i czipsy ;-)
 
Mokito ja też poproszę takie grzeczne i spiace bezkolkowe dziecko :-D

A ja dziś ostatni raz przed rozwiązaniem w mojej ulubionej pizzerii byłam i teraz mnie brzuch boli strasznie :wściekła/y: Coś się popsuli bo nawet sosy inne niż zawsze. Jeszcze myślę co by tu zjeść dobrego a co przy karmieniu moze nie być wskazane. Zaliczylam już golabki, pierogi z mięsem okraszone cebulka a w planach bigos i kapusniak. Może wątroba mi wybaczy...
 
Ja mam nadzieje ze nie będzie tak zle i znajdziemy czas na fryzjera :-):-) choć mam zamiar karmić małą piersią to kupiliśmy laktator wiec zawsze można ściągnąć i mieć wychodne. Moja mama aż się pali kiedy weźmie urlop i będzie mogła zając się małą, byliśmy umówieni ze najpierw mąż jest ze mna a potem jak cos to mama pomoże ale dziś do mnie dzwoni ze ona wezmę ten urlop na koniec lutego a jak cos to pójdzie wcześniej. :-):-) dobrze ze mieszka blisko to zawsze dojedzie na tel jak będzie na urlopie. bo teściowa też się rwie ale sama powiedziała ze rozumie ze moja mama ma pierwszeństwo i ona będzie czekać na telefon od nas ze może przyjść bo nie chce się narzucać.
 
Ja też wybieram się do fryzjera na początku lutego na farbowanie i podciecie żeby lepiej się czuć. Sama dla siebie. Moja teściowa mieszka 50 km ode mnie przyjeżdża raz na rok na wizytacje i czasem mam wrażenie ze za często.
 
moja tesciowa sie nie wtraca i chwała jej za to, a moja mama mieszka ok 50km ode mnie i czasami zaluje ze to nie piec razy tyle....

ja nawet pomocy nie chce... moze to dziwne, ale lepiej mi jak mam kontrole. tesciowa zreszta co najwyzej Lole weznie do siebie bo do maluchów ona sie nie miesza.
 
A ja się boję że będę matką kwoką których sama zresztą nie lubię i nikomu nie dam dotknąć małego i chociaż walczę z tym intensywnie to od zawsze mam problem z "ja sama" i "ja sama zrobię najlepiej" a że teraz może mi się pogłębić to ( wiecie hormony itd :) więc zapowiedziałam mężowi że jak zauważy jakąś chociaż lekką psychozę u mnie to ma mnie bez skrupułów porządnie wstrząsnąć ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry