reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Ja nie śpię..znaczy jeszcze nie śpię..mam nadzieję się zdrzemnac chociaż trochę bo na 11 jadę na usg..I będzie ciężko jak wsiade w auto bez snu całą noc :/
 
reklama
Może tak mnie organizm przygotowuje do dziecka bo przed ciążą to i do 14 potrafiłam spać [emoji6] a raz nawet przy wiertarce w jednym pokoju w co mój K. nie mógł uwierzyć[emoji38]
 
No to bardzo dziwne przygotowania by byly. Teraz powinnas spac na zapas hehehehe. Bo nie wiadomo jaki egzemplarz Ci sie trafi.
Oby nie taki jak moj syn, ktory jeszcze mial ponad 4lata i wcinalw nocy butlei nie przesypial nocy.

O M wyszedl ide siku.
 
Ja sikam z zegarkiem w ręku co 45minut..A po porodzie byłoby tak samo.Jak wstanę do młodego to się rozbudzę i nie usnę ponownie..no chyba, że będę wymęczona i będę zasypiać w locie do poduszki ;)
 
Ja pitole, znow mi sie uaktywnila bezsennosc, podejrzewam, ze jak i u Zor cos w stylu podswiadomego stresu.. z dwie godziny juz w lozku sie kulam wiec wstalam na herbatke.
 
Ja właśnie zjadłam jabłko, zastanawiam się nad zimnym kakao tylko boję się czy mnie taki zestaw nie pogoni..
 
reklama
Do góry