reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Dziewczyny co o do tipsów, żeli, czy nawet pomalowanych paznokci to nie reflektują w szpitalu, ponieważ w razie czego jak będzie trzeba saturację (natlenienie organizmu ) zmierzyć to z tipsami, żelami się nie da, nawet zwykły lakier, czy też przezroczysty fałszują wynik;/ A poza tym na niepomalowanych paznokciach widać ''gołym okiem'' czy sinieją czy nie..
 
reklama
A co do tych obaw to też nie boję się samego porodu i bólu, tylko tego ile rzeczy może się z dzieckiem stać podczas.. Niestety na studiach się nasłuchałam trochę i mam tą świadomość tych różnych urazów, kt. powstają podczas porodu, a ludzie przeważnie myślą że dziecko po prostu takie się urodziło....:-(
A już najgorsze co może być to urodzenie martwego dziecka, nie da się tego wyobrazić, tyle czasu dzidzia rośnie pod naszym serduszkiem, kopie i w ogóle..To musi być straszna trauma dla mamy.:-:)-:)-(
 
Drago ja jestem/bylam ;) ale sie wypalilam.

Moze bys zagladala czesciej?

przeszkolisz mnie:-)??

zagladam, tylko mi weny na pisanie brakuje, bo nic sie u mnie takiego nie dzieje. a co Wam bede smuty walic.. wygladam i czuje sie jak słoń, nerwy mam non stop i wćiekam sie na wszytko,

u nas nie wolno malowac.

w ogole jak spytałam gina jak mam sie przygotowac do cesarki, bo nie ide na oddział tylko pojawiam sie juz w dniu cięcia, to mi powiedział ze mam wziąść wr, gbs, dowód osobisty i być naczczo. a co sobie tam juz wezme to bede miała, a jak nie wezme to w szpitalu dadza... totalnie bezstresowe podejscie...
 
Kurcze cos mi sie wydaje ze do 23 to ja nie wytrzymam. Coraz czesciej mnie skurcze lapia i twardnieje mi brzuch. Co najlepsze skurcze ustaja jak mam podpiete ktg :) dzisiaj jak lekarce na obchodzie mowilam o tym to ona powiedziala zebym sie nie martwila bo przeciez jestem na miejscu i w kazdej chwili moga zrobic ciecie a dzidzius juz jest donoszony :)
Moj maluch dzisiaj tak bryka jakby juz chcial byc po drugiej stronie:-) a imienia jeszcze nie wybralismy.
 
Anulka ja tez mam skurcze i noc sie nie dzieje. W razie czego szybciej dzidzia bedzie z Wami ;)
A w ogole to ten sam dzien urodzin beda mialy Wasze dzieci :)
 
Nie no tego samego dnia napewno nie beda mialy bo do 14 lutego to napewno nie dociagne zreszta bylaby to ciaza przenoszona. Jedynie jesli wytrwam do 23 to beda spod tego samego zodiaku i dnia tyg czyli piatku:)
 
Kika ja tez sie nasluchalam na studiach :( W ciazy z Mila nie mialam takich glupich mysli :(

Wlasnie moja ciotka urodzila martwa coreczke w 39tc, dlatego okropnie sie boje, ze cos bedzie nie tak z Ala :(
 
reklama
Heeej wstawac !
Zartowalam :) ja mam przymusowe posiedzenie. Wstalam siku a tam M na kibelku siedzi i robi dwojke z bolacym brzuchem. Ja posikam sie w gacie zaraz. W dzien bym nalala pod prysznic ale nie chce mi sie wlazic i myc teraz... :)
Zrobie mu herbate. I ide spac :)
 
Do góry