reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Ja po zakupach. O mało nie puściłam dziś kuchni z dymem bo się piekarnik popsuł i zadymiłam pół mieszkania, Pojechaliśmy z mężem oglądać i w sumie kupiliśmy. Dostawa za tydzień. Teraz mąż musi przerobić trochę kuchnię, bo mieliśmy 50cm pod zabudowę, a kupiliśmy 60cm wolnostojący...hmmm teraz sobie uświadamiam że w 38tc czeka mnie mały remont i wielki syf...
Ale tak się wystraszyłam, że już nie chcę dłużej czekać.
Teraz ledwo żyję, bo się nałaziliśmy i wszystko mnie boli...
 
U mnie dziś na obiad były racuchy z jabłkami. :-)

A co do tych porodów to macie rację, że to standard, że położne głównie są obecne przy nich, a lekarz na koniec lub w razie powikłań..
 
Aisha to gratulacje zakupu :D
Ja rozgladalam sie za kostka edukscyjna dla Mili i musze jej zamowic, bo jak wparowala z nami do salonu playa to odejsc od tej kosci nie chciala!
Dzis poprasowalam, doszlam do wniosku,ze Ala ma wiecej ciuchow niz Mila! :O a ja tak nienawidze prasowac :(
Ja robilam tipsy,ale tez sie wypalilam, teraz wole u kosmetyczki zrobic :D choc ja, nalogowy obgryzacz paznokci rzucilam ten nalog i mam juz swoje dlugie paznokcie, ewrntualnie zele mnie czekaja, bo sa baaardzo lamliwe :(
Wiecie co, mam glupie mysli.. im blizej porodu tym bardziej mysle.o tym, ze strace Ale, nie wiem skad te mysli ;((
Dzisiaj mam dzien obzarstwa, ciagle jem a nadal jestem glodna! Teraz zjadlam dwie miski liona z mlekiem i mam nadzieje, ze choc na chwilke sie uspokoje z jedzeniem xD
 
Monika ja też. JUż mężowi wszystkie polisy itp przesłąłam na maila że gdyby coś to kasę dostanie za mnie....
Ja chciałam robić paznokcie u kosmetyczki, ale stwierdziłam, że jak będą za długie to mogę maluchowi krzywdę zrobić.
Więc tylko krótko obcięte i delikatnym lakierem pociągnęłam:p
Choć uwielbiam manicure hybrydowy - wytrzymały i nie niszczy płytki jak żele.
 
reklama
Vanilijka, nie przejmuj się snem. Różne głupoty się śnią ostatnio. Czym mniej będziesz analizowała po przebudzeniu, tym większa szansa, że nie zapamiętasz.

Ja na szczęście mam mocne paznokcie i raczej preferuje frencha. Ostatnio pomalowałam tak i u rąk i stóp. Tymbardziej jakbym trafiła do szpitala, to nie będzie trzeba zmywać, bo bazę mam przezroczystą.

Maluch wczoraj dużo spał, dzisiaj jest bardzo aktywny. Niby fajnie, bo nie martwię się przynajmniej. W weekend to go budziliśmy rano bo się coś nie odzywał.

Ja ostatnio zrobiłam porządki z przelewami. Te o stałej kwocie wrzuciłam jako cykliczne etc. Później opisałam wszystko mężowi. Złapałam się później na myśli, że jakbym się na coś przygotowywała... Ale z drugiej strony, po porodzie nie będę miała pewnie głowy na pilnowanie płatności.
 
Ostatnia edycja:
Do góry