reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Aisha mam nadzieje ze to apka bo inaczej zaczne sie zastanawiac nad swoim zdrowiem psychicznym :p

Maagsiaa no to u nas Twoj scenariusz wyglada tak ze mlody beczy w domu (czesto to nawet o przebranie pizamy jest foch) a my na schodach udajemy ze idziemy... Po 30 minutach sie łamie albo my wracamy :$ Ogolnie ma etap ze wszystko chce po swojej mysli...
 
reklama
A dajcie spokoj.. im starsze dziecko tym wieksy problem ze wszystkim. Najbardziej mnie irytuje tlumaczenie zaleznosci sklep - jedzenie. Zeby w domu bylo co zjesc trzeba jechac i kupic. Ehhhh
 
Ja im blizej tego wszystkiego tym bardziej jestem zmęczona... Chciałabym już wysciskać mojego szkraba. Tylko jestem ciekawa czy maluch pójdzie mi na rękę czy nie bo dalej jest pupą w dół :/
Porodu sie wogóle nie boję póki co choć to moja pierwsza ciaza :)
 
Drogie Dziewczyny!

Śpieszę donieść, że dziś wieczorem mój mąż przywiezie łóżeczko dla dzieciaczka:-D tak wiem lepiej późno niż wcale.
Oprócz tego zrobiłam dziś sobie ściągę najważniejszych rzeczy dot. laktacji,, produktów zakazanych i pielęgnacji, porządek w teczce z badaniami-tzn wyodrębniłam badania potrzebne do porodu i wyszorowałam i uprałam fotelik samochodowy i torbę do szpitala.

Napisałam też do mojej tej zaufanej lekarki z prośbą o jakieś zdanie w temacie mojego Maleństwa ale jeszcze się nie odezwała:-(
Więc jak się do poniedziałku nie odezwie to spróbuję zadzwonić...

Julka dziś była ze mną cały dzień w domu - super że Ona jest to jakoś rozprasza mi złe myśli.

Co do zachowania mojej Księżniczki to też jest tupanie nogami gestykulacje, jakieś teksty podłapane od nas, i ostatnio czasem problem by zasypiała u siebie, ale i tak uważam, że moje dziecko na tle innych wypada naprawdę grzecznie i da się z nią dogadać w każdym temacie.



EDIT

Dziś byłam po kapciochy ortopedyczne dla Julki i wiecie co tam zobaczyłam ? taki "pas" podtrzymujący brzuch odciążający kręgosłup itp. i to jeszcze przeceniony na 50 zł.... dlaczego ja takie cua znajduję dopiero 3 tyg przed porodem :)
 
Ostatnia edycja:
Ja wkońcu spakowałam torbę do szpitala :-):-) czy wasza też wygląda jak na tygodniowy wyjazd....
Dobrze ze nie musze mieć rzeczy dla małej bo szpital zapewnia bo inaczej to chyba by mnie pogonili z oddziału :p
Dokupić musze tylko klapki ale to jutro wybieramy się z m rano na zakupy spożywcze bo jakoś ostatnio produkty szybko znikają z lodówki :p sama nie wiem czyja to wina :p:p
 
LADYLI, ja jeszcze zwlekam z pakowaniem, choć większość rzeczy mam. Lekarka powiedziała, że w najbliższym czasie nic nie zapowiada porodu, więc i zapał mniejszy ;-)
Mała podpowiedź. Podobno lepiej mieć jedną wygodną torbę do porodu, drugą na pobyt a trzecią dla malucha. I mniej więcej tak planuję pakowanie.

A i jeszcze w kwestii klapek/kapci - żeby włochate nie były. To była uwaga od położnej. I jedne pod prysznic.
 
Ostatnia edycja:
Katska i z tyloma torbami z oddzialu Cie wygonia hehe. Mnie tez brakuje tylko klapkow pod prysznic.. ale wezme takie podrobione crocsy...i juz.
 
reklama
katska a ja kupiłam kapcie takie lekko włochate, bo tylko one mi się nie ślizgały i mieściły mi się stopy i innych nie było??? i co teraz, kurde nawet z kapciami problem, myślę, że po porodzie takich problemów to ja nie będę miała hahahahahaha:-)
 
Do góry