reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Andzia_31 jakie i w jakich dawkach dostawałas leki? Dziś na obchodzie dowiedziałam się że zostanę jeszcze w szpitalu i że krwiak jest przy ujściu(szyjki?) wyrażają się tymi zwrotami medycznymi że ciężko mi wychwycić informacje
 
reklama
Vanilijka ja jestem marcowa 2015 ale podczytuję Was sobie.
JA w drugiej ciąży w 10 tc dostałam plamienia, okazało się że mam krwiaka który podkrwawia, potem jeszcze z tydzień plamiłam ale dzidzi nie zagrażało niebezpieczeństwo, wszystko przebiegło tak jak lekarze mówili. Głowa do góry, krwiaki naprawdę często się zdarzają i na Twoim etapie ciąży nie powinny stanowić problemu, raczej w tych młodszych ciążach pękający krwiak może zabrać ze sobą kilku milimetrową dzidzię, ale teraz to ja bym się oszczedzała ale nie zamartwiała na zapas.
 
Witam wszystkich! Vanilijka trzymam kciuki będzie dobrze, musi być.
Długo mnie nie było czasu mało.Z pracą jest dobrze podpisałam umowę powiedziałam o ciązy i szefowa tak jakby się ucieszyła jeden pracownik mniej do poborów podczas kryzysu i już przed sierpniem proponuje abym poszła nal4 wcale nie jestem przeciwna. Jestem fizjoterapeutką a praca wcale nie jest lekka. po ciężkim dniu w nocy pobolewa mnie podbrzusze nie wiem czy z przeciążenia czy po prostu się rozciąga troszkę się tym martwię. pozdrawiam pa
 
Hej dziewczyny :) dziś dobrze jeśli chodzi o samopoczucie :) lekarz kazał leżeć i zostaje na obserwacji dostaje leki i rozkurczowo nospe, lekarz na obchodzie pow że ze względu na przejścia z przeszłość zostawia mnie na dłużej i dobrze bo czuje się bezpieczniej nadal plamie ale brazowa wydzielina lekarz mówi że dobrze bo to stara krew i krwiak się oczyszcza. Ale za to moja wspollokatorka to koszmar :/ na 75 lat jest trochę głucha chrapie w nocy i wg wredna się wydaje. Jedzenie koszmarne zwłaszcza obiady wszystko bez smaku i szare mój mąż zadeklarował się że będzie mi obiady przywoził
 
Ja siedzę całymi dniami w pracy, więc nie odczuwam tych upałów.

Też mnie czasami podbrzusze boli, chyba tak już jest.
 
Czuje się lepiej :) mam nadzieję że będzie już tylko lepiej :) robię wszystko co karze lekarz jak mam leżeć to leże wszystko zrobię co jest możliwe żeby dzidzi nic nie groziło. Jedynie wstaje do łazienki i to wszystko jeśli chodzi o moje chodzenie :)
 
vanilijka cieszę się, że już jest lepiej :)

Mnie też boli podbrzusze od czasu do czasu i tak się zastanawiam czy to normalne czy już nie...
 
reklama
Mnie sie wydaje, ze wiekszosc pobolewania podbrzusza jest naturalne. Wszystko nam sie tam rozciaga itd. Oczywiscie jak zdarza sie czesto lub pojaeiaja sie inne dolegliwosci to nalezy sie skonsultowac z lekarzem.
Dziewczyny chill out i oszczedzamy sie ;)
 
Do góry