reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Vani ja też dziś mierzyłam, gin mi tyle powiedział, że ciężarna przed samym mierzeniem ma odpocząć jakieś 30 minut i najlepiej w pozycji leżącej mierzyć, ja dziś z racji tego, że spuchłam na twarzy to wieczorem małż mi mierzył i miałam 125/79 więc według mnie ok
tak jak pisała aisha mnie też obiło się o uszy te 140/90
 
Dorex fajnie się masz. Ja na rokitnicy. Ale w sumie KFC mam niedaleko bo przy autostradzie.
Vani musisz mierzyć i to.kilka razy dziennie.
Elunia ja zgage miałam 24h gdy brzuch.był.wysoko. Teraz trochę się już obniża wiec jest zdecydowanie lepiej. Na mnie tylko gaviscon działa. Ale znam ten ból i serdecznie ci współczuję.
 
reklama
Aisha mi sie wydaje ze po pierwsze dzidzius poprostu genetycznie bedzie nalezec do mniejszych dzieci poniewaz ja mialam 2500 a bylam donoszona, moj maz mial 2700. Po drugie mam cukrzyce i niedoczynnosc tarczycy wiec tez to moze jakos wplywac na rozwoj.
Tak jak pisalam na watku "lutowa mama u lekarza" to moj gin bardziej boi sie o macice bo jest za krotki okres od poprzedniego cc.
Jej ale narobilyscie mi ochoty na jedzenie ale moje lenistwo jest teraz silniejsze i wole jeszcze polezec z dziecmi ktore brykaja po lozku hehe :)
 
Do góry