reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Hejka z rana - cos ostatnio spokoj na naszym forum. Mam nadzieje ze.nie.przenioslyscie sie na fb bo ja przekornie nie mam tam konta :p

Dolaczam do grona niewyspanych po kolejnej trudnej nocy. Ostatnio skurcze lydek daja mi popalic. Szkoda ze wanny nie mam bo może bym sie wygrzala porządnie i by puscilo.troche.

I w dodatku jestem ostatnio mega glodna! Potrafie sie o 5 obudzic i isc po kanapke nawet jedząc późną kolacje o 22. Chyba mloda chce tluszczyku nabrac - byle mamusi nie zostawila duzego nadmiaru ;-)
Milego dnia!
 
reklama
Hej dziewczyny, ja mam 36tc skończony i dziś zaczynam 37 tc. Trudno mi uwierzyć.

Brzuch mnie boli jak na okres ale skurczy nie mam. Wszystko mam już gotowe wiec mogę rodzic, chociaż w środę mam wizytę kwalifikacyjna a w przyszłym tygodniu u mojej ginekolog i wolalabym doczekać żeby mi jeszcze ostatnie badania zleciła.

Ciąże chyba dziwnie przechodze bo noce przesypiam jak niemowlę :) ale po kilku kiedy budziłam się i nie mogłam spać mam swój plan. Tzn. zasypiam ok 24-1 a wczesniej czytam albo książkę albo internet do czasu aż poczuje że nie mam siły oczu otwierać. Wtedy odkładam i zasypiam, spie do 8-9 ostatnio a w dni robocze o 6 wstaje zrobić mężowi śniadanie i czasem jeszcze się zdrzemie a czasem nie. Zauważyłam że jakoś mniej snu potrzebuje ale jak robię tak jak napisałam to nie mam bezsennych nocy :)
 
Hej:) czytam regularnie, ale jakoś ostatnio nie było czasu żeby coś napisać. U nas wszystko w porządku. Mała się wierci, kręgosłup (odpukać) nie boli, torba prawie spakowana, wszystko praktycznie zapięte na ostatni guzik ;) Dzisiaj od rana poleciałam szybko do apteki, żeby później nie stać w kolejkach, pokupiłam ostatnie rzeczy dla małej, ale tylko te które poleciła położna. Jedyne co to pojawił się chyba mały stres przed nieznanym:-) W czwartek wizyta więc zobaczymy co tam się dzieje:-) Zostało 6 tyg, niby dużo, ale jednak mało;-)
Miłego i spokojnego dnia!
 
Hej
witaj agga13131
u mnie noc kolejna na wizytach w toalecie i bólu kończyn, także czytanie, ani internet nic nie dają niestety, no dłonie to przypominają małe bochenki chlebka ech...
ewka ja na fb również nie mam konta i nie zamierzam zakładać
Anikaa, anii bardzo się ciszę, że tak dobrze się czujecie, anii, a na brzuch łykasz nospę?
 
Kasia2015 ja tez mam opuchniete dłonie i jak byłam ostatnio na morfologii lekarka zwróciła mi uwagę i dopytywala czy nie mam zatrucia ciazowego, tak mnie wystraszyła ze od kilku dni ciągle mierze sobie cisnienie
 
Cześć laski:)
Anii ja tak jak ty śpię jak dziecko:) dziś się ledwo po 9 zwlekłam z łóżka a położyłam się ok 23. Jedyne to, że wstaję siku w nocy kilka razy, ale praktycznie od razu zasypiam jak tylko wrócę.
Ewka ja też mam ostatnio apetyt. Jem ok 19 kolację, ale później ok 22 muszę zjeść drugą. Na głodnego nie umiem zasnąć. :zawstydzona/y: W nocy też się czasem głodna budzę. Ale wtedy staram się tylko szklankę wody wypić i nie jeść bo bym chyba pękła. Wg wagi w ciągu 2 tyg +2kg:(


Też jestem spuchnięta. Nawet nos mi już spuchł. Wyglądam jak purchawka. Nie wiem od czego to bo mam niskie ciśnienie, 110/70. Robiłam przed świętami wszystkie badania, bo lekarkę też to zaniepokoiło i niby wszystko ok.
Zobaczymy co będzie na następnej wizycie 13.01.
Miłego dnia:) Przede mną góra prasowania no i chcę się spakować do końca, bo ostatnio wieczorami silne skurcze mnie męczą.
 
Hej :) Made opowiedz jak Twoja szpitalna codziennosc?

Ja spie dobrze oprocz 1-2 siusiu no i moj maz chrapie ;/... robi mi sie obiad w piekarniku, Kinga spi. W srode wybywam na 5-dniowy zjazd, zajecia od 9 do 19 z poltorej godziny przerwy obiadowej wiec intensywnie, wiekszosc to w ogole praktyczne zajecia (terapia manualna). Ale dam rade, zwlaszcza, ze z pierwszym dzieckiem bylam na szkoleniu jeszcze w dniu terminu porodu i wszyscy w okol traktowali mnie niczym tykajaca bombe ;) to juz ostatni zjazd, pozniej juz z miesiecznym dzisdziusiem i mezusiem ;) ;) sie wybieram.

Milego, spokojnego dnia Mamuski
 
Hej wlasnie czekam na wizyte u gina, od rana boli mnie brzuch tak jak bym miala okres zrobily mi polozne ktg i okazalo sie ze mam lekkie skurcze powiedzialy ze za 3 tyg bede tulic swoja corcie, pow zebym juz nie brala magnezu dodatkowo tylko witaminy pytalam sie O ta herbate z lisci malin i wiesiolka powiedzialy ze zaszkodzic nie zaszkodzi ale czy pomoze to trudno powiedziec, ale mozna probowac pic.
 
reklama
Do góry