reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Monika, może dostaniesz skierowanie na następnej wizycie.
Ja przez jakiś czas miałam mocz i morfologię co drugi miesiąc. Teraz już dopadła mnie powtórka części badań na przeciwciała z 1 trymestru.
Jak miałam badanie pod obciążeniem glukozą to miałam wielkiego krwiaka, tak mi krew pobrała.
 
reklama
helołłłłłł:-D
i u mnie z rana dziś aktywnie:tak:
byłam na badaniach (morfologia i mocz) odebraliśmy wózek i adaptery ze sklepu, dokupiliśmy ostatnie prezenty i chcieliśmy w kauflandzie zrobić zakupy spożywcze ale nie było ani jednego wolnego miejsca parkingowego:eek: więc kolejna próba po południu.... wtedy też odbiorę wyniki.

Jak zdążymy to dziś wózek złożymy i spakuję plecaczek dla małej do szpitala bo mam już dla niej wszystko i będziemy we dwie ready:-D

Sprzątanie też odpuszczam... zrobię tylko kuchnię, kurze i podłogi... gości brak, święta u teściowej, mama daleko więc wrzucam na luz.....
miłego dnia......
 
Cześć dziewczyny.
Ja z racji przeziębienia nie sprzątam wcale. Jutro mąż poodkurza i umyje podłogi. W wigilię tylko kurze zetrę i wyprasuję obrusy. Kicham to. Wigilię spędzamy sami w domu, a później jeździmy po całej rodzinie. Dobrze, że wszyscy blisko mieszkają, bo będzie ciężko.
Mąż dziś jedzie z rodziną do brata a ja zostaję sama...HUrra w końcu święty spokój:p pyszna herbatka, ciastka i książka:)
Nic mnie z kanapy nie wygoni:p
 
Widzę, że podejście ogólnie wyluzowane do sprzątania. Jeszcze będą okazje na dokładne porządki. Tak trzymać :-)

Ja od rana dreptam po domu. Tu lodówkę częściowo przetarłam, jakieś pranie po drodze. A stopy stopy, łydki już odpadają. Siedzę sobie i odpoczywam. Później puszczę odkurzacz na sprzątanie (roombę sobie sprawiliśmy :tak: ). Jakieś kurze i mycie podłóg zostanie, ale jeszcze chwilka została.
 
Hejka, ja znow przesadzilam ze sprzataniem, ale nie zrobilam duzo, a widocznie za wiele jak na terazniejszy stan :(
Zaraz sie zbieramy i jedziemy do moich rodzicow, bo D juz tak dawno u nich nie bylo, ze chyba zapomnieli jak on wyglada haha
Pozniej cos wiecej napisze, papa :)
 
Wezcie nic nie mowcie o sprzataniu! dopiero 23 wraca do mnie maz po 6 dniach nieobecnosci i chyba jeszcze tego dnia pojdzie w ruch wiertarka w kilku pomieszczeniach... masakra!
w ogole jestem w tyle widze bo jeszcze nawet nie przejrzalam ciuszkow dla Adeli, nie mowiac o praniu ich. Styczen.

Dzis bylysmy z Kinga na 2,5-godzinnym spacerze, ona caly czas na nogach pomijajac jakies krytyczne 200 metrow jak ja wzielam na barana. Zwiedzilysmy troszke nowa okolice, po trosze zabladzilysmy wracajac przez winnice (tu sami winiarze, no i mam nadzieje, ze nikt nas nie widzial). A Kinga nawet dojadala resztki winogron haha.

Prezenty spakowane, pieczenie+gotowanie w miare ogarniete (pomrozone pierogi, barszcz dochodzi, ... na 12 potraw nie mam ambicji). Od dwoch dni do tego piore koldry, poduszki, poszewki materacow - w drugi dzien swiat przyjzdzaja 4 osoby od strony mojego taty (z tata wlacznie :p) a to wszystko od tesciow, przechowywane w pokoju gdzie sobie na wolnosci lataja papugi i za przeproszeniem s***a. Takze wesolo. Ciesze sie, ze jestem na chodzie i nie moge sie doczekac zeby juz ubrac choinke!!
 
Ojojo mokito to niezly rozgardiasz masz tyle ludu do tego zwierzeta i jeszcze drobne prace remontowe o dzidzi nie wspomne mokito jak ty dajesz rade? Ja jestem wykonczona gdyby nie pomoc tesciowej i meza mojego w sprzataniu to nie dalabym rady bo poprostu tak zle sie czuje wigili tez nie robimy bo zeby mnie nie meczyc idziemy do tesciow a pozniej do przyszlego pradziadka mojej nadii :-D bedze tam cala rodzina z mojej strony w tym moja "matka i siostra" czuje ze za specjalnie nie bedzie..

Wracajac do tematu podziwiam was dziewczyny ze macie tyle sily
 
Vani cale szczescie czuje sie naprawde super, choc miewam momenty, ze uchodzi ze mnie powietrze. Robie tyle, na ile mnie w danym momencie stac. Wiadomo, ze dzidzia najwazniejsza, a wszystko inne pal szesc. Tyle, ze ja nie odczuwam specjalnie ze jestem w ciazy, chwala Panu!
 
reklama
Katska też bym roombe chciała:-D napisz proszę czy jesteś zadowolona i czy z nie za grubym dywanem dałaby radę no i jaki masz dokładnie model:tak:
 
Do góry