reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Ja spie na lewym, prawym boku i czasami na plecach :p
Ale jak przewracam sie, to jecze i stekam, bol niesamowity, do tego chrzastki strzelaja :O

Mandarynki wcinam codziennie 3 :D no czasami 8 haha
 
reklama
Właśnie Katska, poducha między nogami bardzo pomaga w spaniu :)

Umieram dzis na krocze, spojenie i pachwinyyyyy.... auaaaa boli syraszni
 
Mnie jak leze na boku to biodra bolą. Wiec w nocy zmieniam często pozycję. Jak śpię na plecach to wkładam sobie pod krzyż poduche Rogala. Przynajmniej nic mnie nie boli. Przy zmianie pozycji tez jecze choć robie to nieświadomie. Mąż marudzi ale mu powiedziałam ze jak on by nosił w sobie 2kg dziecka to by go wszyscy w bloku słyszeli :)
 
Aisha mój tak samo marudzi, że ciągle stekam, ale to mimowolne jest :( podnosze sie to nieraz sykne z bolu i nie mam na to wplywu
 
made, ja umierałam wczoraj i dzisiaj leżę, liczę, że przejdzie

maagsiaa po mandarynkach mam zgagę, więc ograniczam i nie jem wieczorem
 
Ja wcinam jak nkenormalna te mandarynki :O Zgagi na szczescie nie mam wgl :)
Ja jak sykne z bolu lub zaczne jeczec, to widac, ze D przykro, ze.sie tak mecze, ale juz tylko 59dni zostalo :D
 
mój to już na moje stękanie nie reaguje... przyzwyczaił się:-D tylko ma zdziwioną minę jak proszę go żeby mnie z dywanu pozbierał albo pomógł zdjąć spodnie bo z pierwszej ciąży tego nie zna:-) i śmieje się gdy mówię do niego " chodź obciągniesz mi... nogawki na buty...":-D
 
Hej,

Tak - od kilku miesięcy używam poduszki do spania na boku i zawsze wkładam ją między kolana. Jeszcze zastanawiam się nad wymianą materaca (trochę szkoda kasy) bo teraz mam taki podstawowy na sprężynach bonelli (dostałam w prezencie z łóżkiem), a wcześniej spałam na 5-strefowym ze sprężynami kieszeniowmi (tylko, moje stare łóżko ma 140 cm szer. :-( ). Muszę jakąś drzemkę zaplanować na starym łóżku, żeby zobaczyć czy materac może mieć na to wpływ.

Może od cytrusów ta zgaga, bo z reguły nie mam z tym problemów ( o ile za późno obiadu nie zjem).


Made, nadrabiam wątek zakupowy i trafiłam na Twoje pytanie odnośnie odświeżenia koloru fotelika do samochodu. Nie wiem jakiej firmy Ty masz, ale pamiętam, że jak kiedyś kupowałam fotelik Maxi-cosi (jako prezent), to kojarzę pokrowce na niego z frotte bodajże (taka opcja wakacyjna, aby dziecko się mniej pociło). Może coś takiego znajdziesz, jak zależy Ci na zakryciu wyblakłego koloru.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry