reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Made trzymamy kciuki za święta z rodzinką :)
Anianka rzeczywiście duuuuże Maleństwo :O
Ja dziś przegięłam, w sumie dwa dnu z rzędu, czuję się okropnie ;(
Teraz usiadłam i już racze nie wstanę ;(( choć cieszę się z efektów pracy, to jestem wściekła, że we wszystkim trzeba mi pomagać i mimo tego i tak czuję,że umieram ;((
 
reklama
Monia z om 2-3 luty a z ost. Usg 15 styczeń- to już 3 tyg różnicy.

Maagsia- skąd ja to znam:) też zawsze byłam taka Zosia samosia i źle mi z tym że ktoś mi pomaga w najprostszych czynnościach a z Drugiej str jak nie pomaga to mi przykro i źle:D ach te hormony:p
 
No twoja dzidzia Anianka pasuje właśnie na ten wcześniejszy termin. Ale kurde 3tyg to duuuuzo. Takie ciągle życie w niepewności.
U mnie ciągle wychodzi różnica do 3dni. Choć wolałabym połowę stycznia bo juz mam dość:)
 
aisha u mnie też wychodzi teraz 3 dni różnicy.... a wcześniej wychodziło 2 tyg z tym że w drugą stronę..... nie wiem na ile możemy się tym sugerować... mój gin twierdzi że usg z 12 tc jest wiążące bo potem to już dzieci jak chcą rosną.....
ja bym chciała urodzić między 15 a 25 stycznia chociaż też mam już dość.....
nie umiem sama wstać z podłogi:wściekła/y: a jak siedzę a nie leżę to mała się buntuje i mnie tak kopie że wszystko mnie boli.....

ale mój cel minimum to początek stycznia.... i tfu tfu coraz bardziej realny do zrealizowania:-D
 
Wstalam wyspana juz :-o
Naslu****e tylko bo mlody podejrzanie zakaszlal kilka razy i nie wiem czy to suche powietrze czy cos sie znowu przyplata :mad:
Wczoraj sie chwalilam ze nic mnie nie boli to teraz lydka daje w kosc i brzuchol w pachwinach dla rownowagi. Bosssko....

Milego dnia dziewczyny :-)
 
Hej.
Jak noce? U mnie dzisiaj lepiej, nie wiem czy za sprawa rogala, ktorego przywiozlam od siostry czy tak poprostu.
Wsuwam wlasnie kanapke z baardzo zdrowym pasztecikiem ;)
Za 20 min otwieraja moj lumpek, ale mlody jeszcze spi, zreszta uwaga uwaga... srednio mi sie chce ruszac z domu.

Przemeblowanie zrobione, delikatny balagan jeszcze jesy, ale naprawde duzo wczoraj ogarnelismy. M posprzatal na szafce rtv a byla tam sodoma i gomora. Teraz jest ladnie. Mam juz lozeczko w domu i mysle ze niebawem stanie, by na poczatku udawac kosz na czyste pranir i skladzik ubran hehehehehe.
 
Ewka ja gdy sie przewracam w nocy to ciagle czuje skurcz, tzn jego poczatek i od razu stope odginam w druga strone i przechodzi :) jeszcze ani razu mnie nie zlapal, ale za to skurcze BH daja mi porzadnie w kosc kazdej noxy i kazdego ranka :(
Jestem tak mega niewyspana,ze oczy mi sie zamykaja jak pisze.do Was :p
Monia gratki zmian :D W lozeczku spi Mila, po porodzie przeniesie sie.ja do kojca, a lozeczko postawi w duzym pokoju, zeby Ala spala obok Nas i nie budzila w nocy Mili przy okazji karmienia :)
 
witam :)
u mnie dziś lepiej łapska tak nie bolą i jedziemy z małżem na ostatnie w tym roku dla mnie większe zakupy do mieszkania, jeszcze lampy i pierdoły, u mnie łóżeczko przyjechało, ale nie składam, bo między św, będą robić szafę to i tak by się zakurzyło, torby spakowanej jeszcze nie mam, ale wszystko wyprasowane, acha no i nie mam tego pokrowca na przewijak nawet mi do głowy nie wpadło:sorry2:mamusia ze mnie hahaha
ewka ja z tej strony sroka....też właśnie korzystałam i lekko mnie niektóre tezy zdziwiły, ale ja chemikiem nie jestem więc wierzę tym, co są wykształceni w tym temacie...
 
reklama
Cześć laski;)
Ja ostatnio śpię bardzo dobrze;) kładę się ok północy i ledwo zwlekam się przed 10tą. W nocy 2-3 wstaję na siku i jest ok. Skurczy nie mam na szczęście, jednak mąż mówi, że jak zmieniam pozycję to strasznie stękam i jęczę:( cóż, jak się ma w sobie 2kg dziecia to cięzko jest się obrócić:)
Cieszę się, że mogę się wyspać, bo do niedawna nie spałam prawie wcale w nocy i wstawałam po 10razy na siku:( Młody chyba odczepił się od pęcherza, bo jest naprawdę lepiej;)
Dorex - mi na usg w 13tc wyszło 4.02, wg om 6.02. I tego będę się trzymać. Różnice w wielkości dzieci do 2tyg są normalne podobno. Ale kurczę niektóre laski na forum mają i po 3tyg różnicy i bym chyba zwariowała wtedy. Ja od połowy stycznia będę starać się przyspieszyć poród. A ty zaciskaj nogi jak najdłużej no!
Monika - u mnie łóżeczko stoi i jest w nim totalnie wszystko - paczki z pościelą, wanienka, paczki pampersów, poduszki itp:p:p
Muszę w końcu to ogarnąć i posprzątać, ale jakoś mi się nie chce....
 
Do góry