reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Mi na skurcze w łydkach magnez pomógł, teraz jak 'przeciągam' nogi w nocy to czuje czasem tak jakby miał złapać skurcz ale nie łapie.

Aisha ja też tak mam z przewracaniem że jęczę :) generalnie jak chce bok zmienić to staram się usiąść najpierw a później położyć na drugim boku ale nie zawsze mi się chce i wtedy jecze :) ja mam jeszcze tak, że zmiana pozycji tyle mnie wysiłku kosztuje że zwykle myślę sobie że chwilkę poleże i się przykryje w rezultacie zasypiam odkryta i mój mąż ma już wyćwiczony odruch sprawdzania czy spię pod kołdrą :) a następnie nakrywania mnie :)
 
reklama
U mnie też ze snem ostatnio lepiej :) zasypiam po polnocy, ale praktycznie bez przerwy do 9 potrafie pospac :)

Łóżeczko juz skrecilismy, żeby wywietrzylo się z tego zapachu charakterystycznego dla nowych mebli, z kurzy zetre szmatka po prostu, a materac trzymamy nierozpakowany jeszcze :)
 
hehe aisha to terminy mamy podobne bo ja z usg 1 luty a z om 4 luty.....

ale jak bym urodziła 20-25 styczeń to byłoby super..... najpierw byle do 15 stycznia bo muszę się w jakiś ludzki sposób tego szwa pozbyć... bo ze szwem do porodu nie uśmiecha mi się jechać:tak: (podobno bardzo wtedy boli brrrrrr)
 
Drago zazdroszczę choinki, ja gdybym miala siłę sama byn przywlekla, ale ze nie mam to musze czekac na meska pomoc :D
 
A ją się zbuntowalam malzowi i kupiłam dużą bo co to za choinka 60cm?! Taka do tej pory była. Trochę mało miejsca ale damy radę :-) Banki plastikowe przezornie choć nie są tak urocze jak szklane... pierniczki, szyszki, orzechy, robione cukierki w bibule i chyba tyle wystarczy. Czas pomyśleć o porzadkach choćby symbolicznych - malz obiecał pomoc więc będę mu dziurę w brzuchu wiercic :p
 
A ją się zbuntowalam malzowi i kupiłam dużą bo co to za choinka 60cm?! Taka do tej pory była. Trochę mało miejsca ale damy radę :-) Banki plastikowe przezornie choć nie są tak urocze jak szklane... pierniczki, szyszki, orzechy, robione cukierki w bibule i chyba tyle wystarczy. Czas pomyśleć o porzadkach choćby symbolicznych - malz obiecał pomoc więc będę mu dziurę w brzuchu wiercic :p

Z tymi bombkami jest tak, że teraz większość plastikowych w sklepach. W zeszłym oku zmieniłam koncepcję kolorystyczną choinki na srebrno-lawendową. Odpuściłam sobie szukanie szklanych - kupowałam te, które kolorystycznie mi pasowały, bo bym w życiu tej choinki nie przybrała..
 
A ja wczoraj zrobiłam sobie popołudniową drzemkę. Wieczorem przez to usnąć nie mogłam - pewnie udało się około 1 w nocy. Dodatkowo 2 razy wstawanie bo mi zgaga nie dawała spać. Kurczę nawet nie wiem od czego. Może to przez sok pomarańczowy i mandarynki - coś mam ostatnio fazę na te owoce.
Ja staram się spać tylko na lewym boku, przez co zaczynam mocno cierpieć. Biodro i lewa noga zaczynają mi cierpnieć po jakimś czasie.
Jakiś czas temu jak jeszcze spałąm na obu bokach, dzieciak mi się tak odwinął przy przewracaniu się z prawego na lewy bok i coś mi naciągnął, że później bolał mnie brzuch w jednym miejscu przez kilka dni (mały drań dodatkowo upodobał sobie kopanie w to miejsce). Od tamtej pory konsekwentnie lewy bok, i co jakiś czas na plecy dla rozluźnienia zbolałych mięśni i kości.Jęcze i wzdycham przy tym, aż mi wstyd.
 
reklama
Do góry