reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Umyłam dziś okna korzystając z dobrego samopoczucia i pięknej pogody , niby miałam tylko 4 do mycia ale i tak się zmęczyłam tym skakaniem i wieszaniem firanek. jeszcze pościel zmienię i wyciągam robota i będę robić sok z marchewki i jabłek :)

i mam zamiar potem odpoczywać :)
 
Ja też myłam w sobotę 3 okna i jeszcze 2 mi zostały do umycia, dzisiaj albo jutro..:-p

Dziewczyny a znacie już płeć dzidziusia? A może nie chcecie jej poznawać?Wiadomo grunt żeby dzidzia była zdrowa, ale My bardzo chcielibyśmy dziewczynkę bo u mojego M. sami chłopcy się rodzą [od co najmniej 4 pokoleń]:szok:. Idę w pt do gina mojego, ale nie wiem czy zobaczy bo jakość usg nie najlepsza jest, tzn stary sprzęt chyba ma:dry: Ale za 2 tyg jedziemy na 2gie prenatalne wiec już będziemy raczej na 100% wiedzieć:-). Przy 1szych w lipcu w 12 t c lekarz stwierdził najpierw że to za wcześnie, ale potem dodał że mu to na dziewczynkę wygląda :laugh2: Jak poczytałam później to ok 12 tc żeńskie narządy płciowe są tak nabrzmiałe że często są mylnie interpretowane jako ''coś między nogami'' i dziewczynka jest mylona z chłopcem;-) Także chyba mamy szanse:zawstydzona/y:
 
Madziaaa ale mi smaka narobilas ;) bigosu nie jadlam lojesu.. dlugo :)
Ja wlasnie skonczylam odkurzac i myc podloge.. czekam az wyschnie i sciagne pranie, powiesze drugie i poskladam druga ture prania.
Przyjezdza dzisiaj moja mama, wiec zostanie z malym, ktorego odbierze z przedszkola, a ja pojade do lidla na zakupy ;)
 
Made monikamarcina czytałam dziś inne fora gdzie były dziewczyny z łożyskiem na przedniej ścianie macicy pisały tam że w pierwszej ciąży późno się czuje ruchy właśnie z powodu umiejscowienia łożyska jedna z dziewczyny pisała że zaczęła czuć dopiero ok 30 tyg wcześniej nic. Pisały też że przez resztę ciąży słabiej się czuje niż kobiety które mają na tylnej ścianie. Dużo wg pisały na ten temat więc już wiem mniej więcej czego się spodziewać :) a tak wg karolina gratulacje witam też nowe koleżanki :)
 
reklama
Tak wg wczoraj byłam w lesie za grzybami :) właściwie to ja miałam bardzo wolny wręcz ślimakowy spacer a mój mąż był w 7 niebie tak biegał za grzybkami dziś troche susze marnuje i mroże wg jest u mnie piękna pogoda to pranie też sobie już wywiesilam później zrobię jakąś zupę
 
Do góry