reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

vanilijka spokojnie w pierwszej ciąży wszelkie poradniki mówią, że ruchy czuje się ok. 20-22tc, więc jeszcze trochę czasu masz.
Ja z Zuzią poczułam jakieś "ruchy" coś ok. 16tc. ale to było tak delikatne, że czułam je tylko leżąc...nie doczekałam się mocniejszych kopniaków...
teraz mam łożysko na przedniej ścianie, wysoko, ale ruchy czuję już od 2 tygodni na pewno i tak jak pisze karolina, leżąc czuję je rewelacyjnie - wczoraj nawet zobaczyłam gołym okiem jak dziecię wiergnęło - aż się brzuszek uwypuklił w tym miejscu, Mąż już również poczuł pod ręką mini kopniaczka. Na siedząco dopiero uczę się wyczuwać te właściwe ruchy a na stojąco to nie ma mowy abym cokolwiek czuła :-p także jak widzisz wszystko w swoim czasie.
 
reklama
karolina19xm życzę Wam dużo szczęścia i samych pogodnych dni:-)
Ja jestem w 19 tyg, ale jeszcze nie czuję ruchów dziecka, lekarz powiedział, że mam cierpliwie czekać:zawstydzona/y: i tak jak pisze angelstw potwierdził, że ok 20 tyg;-) powinnyśmy poczuć pierwsze "kopniaczki"
 
Kasia
panel użytkownika - po lewej w moich ustawieniach masz edytuj sygnaturę i tam dodajesz suwaczek.
A żeby stworzyć swój kliknij na suwaczek którejś z dziewczyn, przeniesie Cię do strony tworzenia suwaczka :tak:
 
ja tez mam lożysko na przedniej stronie i powiem tak, ruchy raz są a raz nie. Czasem tak słabe, że zaczynam się zastanawiać czy to na pewno to :confused:
 
reklama
Do góry