reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Asia88 a może to już skurcze zapowiadające Braxtona-Hicksa? U mnie już się odezwały, są lekko nieprzyjemne ale nie jakoś specjalnie bolesne. Zwłaszcza jak trochę dłużej pochodzę i też mnie raz to obudziło w nocy. Niby ok 20 tyg ale może u nas tak wcześniej. Daj znać co gin na to.
 
reklama
Cześć, jestem Asia. Również chciałabym się dołączyć.
Termin mam na 6.02.2015r. To moja pierwsza ciąża, bardzo nieoczekiwana, gdyż kilka lat temu lekarz powiedział mi że raczej nie będę miała dzieci. A w czerwcu taka niespodzianka;) pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
Witaj Aisha272 i serdeczne gratulacje! Na szczęście lekarze są tylko ludźmi i super że w takich kwestiach nie mają ostatniego słowa. Ją też usłyszałam podobne słowa a jak się okazało już wtedy byłam w ciąży.:tak:
 
Witaj Aisha :)

Dzwonilam do mojej gin kazala jutro przyjsc do niej, teraz to dopiero zaczelam sie denerwowac :(
Czytalam o tych skurczach ale kurde cos wczesnie na takie rzeczy
 
asia88 - mnie od czasu do czasu coś kłuje w dole brzucha czasem z prawej czasem z lewej, zwłaszcza gdy leżę na boku i na wznak. Nie wiem czy to już pierwsze ruchy dziecka czy coś czym powinnam się martwić. Do gin idę dopiero 16.09.
Dodam, że mam nadwagę i bardzo się martwię się tą niespodziewaną ciążą.
Od tego tygodnia jestem na l4, bo bolał mnie kręgosłup. A siedzenie po 8-10h przy kompie i obsługiwanie klientów (ogromny stres) nie jest odpowiednie dla ciężarówek.
 
Widzę ze coś dziś mamy z tymi brzuchami bo ja też tak od 12 mędzi mnie brzuch , nie można tego nazwać bólem ale takim dziwnym uczuciem mędzenia, faktycznie trochę inny mam ten brzuch twardszy niż zawsze, ale wydaje mi się ze coś z żołądkiem mam bo tak mi jakoś dziwie na nim i pozatym mój mąż też marudził ze go kuje i pobolewa wiec chyba coś wczoraj zjedliśmy i przez to.

ale zachciało mi się przed chwilą brzoskwiń z puszki i poszliśmy i kupiliśmy bo mi się chciało jak nie wiem i zjadłam całą puszkę :)
 
Asia 88 raz też mi się coś podobnego zdarzyło tylko że nie miałam bólu no i o wiele wcześniej jakiś 14 lub 15 tydzień ale byłam u lekarza on nic nie stwierdził kazał brać magnez ale jak go biorę. To nic się nie robi na szczęście. Też się wtedy wystraszyłam, najlepiej żebyś się nie martwiła to idz do gin i daj znać co doktor mówiła. Trzymam kciuki i odpoczywaj weź sobie nospe tak mi mój lekarz kazał jeśli się powtórzy i dużo relaksu
 
reklama
Wiem że do porodu jeszcze bardzo dużo czasu ale czy któraś z was myślała o porodzie w wodzie?

bo ja ostatnio trochę czytałam o tym i nie ma właściwie minusów przy nie zagrożonej ciąży i jeśli dziecko nie jest mega duże i rozmawiałam z mężem i mi powiedział żebym się nawet nie zastanawiała jak jest lepiej. Różnie piszą czy są płatne czy nie pewnie zależy od szpitala , widziałam ze w Katowicach jest bardzo fajny szpital z super wanna ale nie ma cennika żadnego
 
Do góry