reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Cześć,

Zor u mnie też zwyczaj tłoczenia butelek przed drzwiami domu rodzinnego młodej dzień przed ślubem funkcjonuje. Tak kieliszki tłucze się w trakcie ;-)

Kasia witaj :-)
 
w Belgi pracowałam przez 3 miesiące w fabryce czekoladek pod Antwerpią :-D, mieszkałam w Stekene ;-) Do Szkocji wyjechałam w 2006, dostałam depresji pogodowej po 2,5 roku :no:, potem na 6 miesięcy spędziłam w Indiach :-D no a teraz Norwegia znów mnie czeka ;-)



a mnie nie ma na liście :no:


Super:) fajnie takie zycie w podrozy :) ja poki co mieszkalam rok w szwecji, teraz 3 lata w belgii-pracuje w antwerpii :)) ale dalej mnie gdzies ciagnie, lubie zmieniac miejscebco jakis czas :) w norwegii chyba tez pogoda troche depresyjna
 
Bry bry :)

na śląsku się tłucze porcelanę dzień przed ale nie znam dokładnie o co chodzi w tej tradycji bo ja z dolnego śląska się przeprowadziłam a u nas tego nie ma;-)

Zor u mnie też zwyczaj tłoczenia butelek przed drzwiami domu rodzinnego młodej dzień przed ślubem funkcjonuje. Tak kieliszki tłucze się w trakcie ;-)

No mam nadzieję, że u nas tego nie ma :))):rofl:

Karolina19xm jak po ślubie? :-)
 
Super:) fajnie takie zycie w podrozy :) ja poki co mieszkalam rok w szwecji, teraz 3 lata w belgii-pracuje w antwerpii :)) ale dalej mnie gdzies ciagnie, lubie zmieniac miejscebco jakis czas :) w norwegii chyba tez pogoda troche depresyjna

przez 3 miesiące byłam u męża w Tromso (to koło podbiegunowe), noc polarna przez pół roku i dzień polarny przez drugie pół...fakt można wpaść w depresję ;-) ale teraz mamy mieszkać w Stavanger to na południu więc luz :-D
 
W szwecji tez jest okres tych jasnych nocy, ciezko mi bylo sie przyzwyczaic

Dziewczyny zaczelam sie martwic, ostatnio coraz czesciej, nawet codziennie dostaje takiego twardnienia w dole brzucha tam gdzie jest dziecko, brzuch w tym miejscu robi sie bardzo twardy i nabrzmialy i po kilkunastu sekundach przechodzi. Zawsze jak budze sie rano lub w nocy to mam dzis az sie obudzilam... I mam czasem te bole kilkuminutowe jak na miesiaczke po tym.. Co to jest ? Wy macie tak ?
 
Witam wszystkie lutowe mamy w piękny wrześniowy poranek i życzę miłego dnia:)

asia88 mi twardnieje brzuch w godzinach wieczornych, ale bez bólu, który opisujesz, może telefon do ginekologa pomoże rozwiać wątpliwości :blink: mój lekarz np. przekonał mnie, że nie ma nic gorszego niż ból, w moim przypadku ciągłe migreny i żebym sięgała po apap i nie czekała aż przestanie:no:
 
reklama
Pytalam moja lekarz o te bole jakby miesiaczkowe to mowila ze jesli sa krotkie to nic groznego, grozne sa dlugie bole i skurcze powyzej 2 godzin tak mi powiedzia. Ale o te twardnienie dolnej czesco brzucha zapomnialam spytac, jutro do niej zadzwonie
 
Do góry