reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Ja też już czuję ruchy od poniedziałku :-)
Dziewczyny trzymajcie kciuki bo jutro o 16:00 biorę ślub i już lekko się stresuję... a teraz lecę do rodziców na tłuczenie butelek ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nowe dziewczyny :)

U mnie tak 3 pralki w tyg ale staram się w jednym dniu je zrobić ew w dwa. Bardziej chyba przeraża mnie prasowanie bo już na mnie łypie od jakiegoś czasu wieża Eiffla z garderoby i się niebezpiecznie zaczyna chylić. No nie ma rady - Wy w sobotę na weselichach a ja taniec z deską do prasowania:-D

Anii84 - zaintrygowałaś mnie tym ciastem wiec chyba wypróbuje :)
Stokrotka.af - no to podróżniczka z Ciebie - też bym chciała do Indii jechać ale chyba nie w tym wcieleniu.

Gratki dla mamuś czujących pierwsze ruchy :) Vanilijka nie martw się - na pewno już niedługo poczujesz maluszka :tak:

Ja też już czuję ruchy od poniedziałku :-)
Dziewczyny trzymajcie kciuki bo jutro o 16:00 biorę ślub i już lekko się stresuję... a teraz lecę do rodziców na tłuczenie butelek ;-)

Kciuki żeby stresu nie było i wszystko się udało. Hmm... tłuczenie butelek mi nie znane :cool2:
 
Ja też już czuję ruchy od poniedziałku :-)
Dziewczyny trzymajcie kciuki bo jutro o 16:00 biorę ślub i już lekko się stresuję... a teraz lecę do rodziców na tłuczenie butelek ;-)
Ja za tydzień i pół godziny wcześniej [emoji12] a stresuję się już ze dwa tygodnie[emoji12]
Ale nie stresuj się bo ponoć nie ma po co [emoji2]

GRATULACJE i wszystkiego naj [emoji141] [emoji779] [emoji779] [emoji779]

P.s. po co tłucze się kieliszki[emoji780]
 
Witajcie w ten piękny słoneczny poranek :)

LADYLI bardzo chętnie przyjmę pomoc ale w tym własnie problem że te koszule są w liczbie ok 12:szok: bo tak generalnie to też lubię prasować. No ale już chyba małż nie ma w czym chodzić więc się wezmę bo inaczej pójdzie do sklepu i kupi sobie nowe :-D Dobrze że nowej żony tak łatwo nie może kupić :-) Zmykam do pracy ale bedę podczytywać.
 
reklama
Do góry